Az alfa-pirosz szennyeződései

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
A mindenféle Alpha-P*P (pvp, php, pihp, pcyp) egyes tételei ismételt párologtatás esetén problémákat, sőt tüdőfertőzést okozhatnak. Ez tételenként nagyon eltérő.
Elég egyértelmű, hogy az ok a szintézisből származó szennyeződések.

Nos, mi a tipikus nem kívánt szennyeződés a gyártás során? Pirrolodin? Etil-acetát? Még HCL is? Voltak jelentések a Potassiumpermanganatról egy Kínából származó tételben.
 
  • Like
Reactions: vis

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Érdekes lenne megismerni a szintézis szakértőinek véleményét. Ez az egészségügy szempontjából fontos kérdés.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Meg tudom erősíteni a problémát. Egyes tételek több gondot okoznak a tüdőn, mint mások.

Eddig egyetlen kivétel: Van egy jó forrásom az alfa-php-hez, amely egyáltalán nem okoz gondot. Gondolom, eredetileg RC boltból származik, amely a közelmúltbeli tiltás előtt árulta. Kár, hogy a többi pyrot jobban szeretem :/

Egyszer kaptam egy olyan piro mintát, amiben még látható szennyeződések is voltak. A szívása hatalmas problémákat okozott a tüdőben.
A szennyeződések okozzák a problémákat, nem maga a piros.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Igen, néhány tétel megöli az átmenő sompbviouslt mi pilot a pipe.down egy.pár.napra, amíg meggyógyul..... hahaha yeah right


Óvatosan sok telefonok járnak körbe isnaciallybam analouge de van egy ideanwhat outlet lehet, hogy vásároltál, és én hiszem, hogy még mindig hordozzák, akkor eredeti (és díj egy kar és a lábát) .let's face it nem mindenki szinkronizáló a cucc egy csillag kémikusok
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Nagyon szeretnék több információt kapni erről. Régebben IV-eztem, de ez még akkor volt, amikor ez legális volt, és soha nem volt igazi problémám. De a piac most, ez egyáltalán nem lep meg.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Itt Srácok, ezt a 😘 ( ez egy link egy PDF letöltésre, amit Tudom, hogy tetszeni fog)
https://www.jstage.jst.go.jp/article/jts/44/12/44_849/_pdf/-char/ja
Sy95Avk0uo
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Köszönöm, nagyon érdekes.
Ez az anyagok illegalizálásával és démonizálásával történik. Ez fájdalmat okoz és megöli az embereket.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Érdekes módon a szennyeződéseket az anyagtételek csoportosítására használják, majd az ellátási láncok felbontására. Egy másik érv a gyártók számára a tiszta termék létrehozása. Ha nem is a felhasználók egészségére való odafigyelés (aminek véleményem szerint a lista élén kellene állnia), de a saját lelki békéjük megőrzése érdekében. Egy tiszta terméket nehezebb kémiai törvényszéki módszerekkel rendszerezni, és ezért nehezebb nyomon követni.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ezt még csak meg sem próbálom kitalálni. Tudom, hogy az acetonom víz hatására sárgul, de az is sárga, miután gyakorlatilag bármilyen anyagot megtisztítok vele. Ha oldószerként használod egy deprotonálásban ( bázissá tetted), akkor izoforon keletkezhet, ami egy sárga folyadék.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Mosás, hogy alfa-pvp, a sárga elhalványult minden mosással. Tehát gondolom, valamit kitisztított.
Menj, hogy bármilyen anyaggal, amit tisztítasz... Még akkor is, ha gyakorlatilag tiszta?
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Véleményem szerint ez több, mint valószínű, hogy a pyyrolodin szennyeződés az animáció utáni mosás hiánya miatt, és a végső kristályok hideg acetonnal történő tisztításának elmaradása miatt a hozamveszteség miatt.
 
Top