Növelje a 4-MMC hozamát?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Az első alkalommal 3,5g, és az első alkalommal 5,5-6g, az én potenciális hibáim az, hogy a pH nem volt nagyon jó azt hiszem, talán túl alacsony, és a 4-MMC nem volt nagyon fehér a szűrés után, azt hiszem, azért, mert hagytam aceton és HCl oldatot 4mmc-vel a fagyasztóban, mert néhány órával később a fehér tejoldat fehér volt, de némi vörös/narancs színnel, azt hiszem, hibát követtem el a metilálásban is, azt hiszem, több mint 2 órán át hagytam az oldatot, idk, ha ez hiba, ó, és az oldatom nem volt forró, a padláson készítem, és a hőmérséklet hideg, így.. Lehet, hogy a reakció nem elég forró a maximális hozamhoz, az elején felmelegíthetem az oldatot, hogy beinduljon a reakció talán?

Az első alkalommal a 4-MMC/aceton/HCl-t a fagyasztóba tettem 8-10 órára, a 4-MMC kőzet nagyon nagyon fehér volt, de az aceton/HCl volt az alsó rész, mert nem kevertem a fagyasztási lépés előtt...

Ha valaki tudna segíteni nekem, hogy növeljem a hozamot kérem? :'(
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Úgy gondolom, hogy több adatot kellene megadnia, mint például, hogy mekkora mennyiségű prekurzorral kezdett
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Én 10g 2b4m, 50ml DCM, 20ml 40m, víz idk talán 3x 20-30ml, 4-5ml HCl és 50ml aceton.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Ha u készült pH 4 nem probléma u kap ki csak több piryzyn és ez minden.
U szükség van jó kémikus, hogy több %-os termék és a biztos, hogy a termék nem ad túl sok magas ő van körülbelül 40% tiszta a biztos.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Oké, de a 4mmc/aceton/hcl oldatot majdnem 1 napig a fagyasztóban hagyom, nem rossz? Láttam egy narancssárga színt az oldat tetején, ezért a mefedonom nem nagyon fehér, ma este egy másik szintézist fogok készíteni, azt hiszem, hibát követtem el a metilálásban idk, azt hiszem, a hozamom szintézis után szintézis után növekszik.
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Az én tiszta :) kapok 7,5g kristályos formában 10g 2b4m
 

Attachments

  • SV4i3jWPgO.jpeg
    SV4i3jWPgO.jpeg
    430.7 KB · Views: 212
  • wsgucAVEyQ.jpeg
    wsgucAVEyQ.jpeg
    465.1 KB · Views: 222

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Az első üzenete szép volt, miért tette ezt a bejegyzést? Szeretnék egy kis segítséget, tényleg nem érdekel, hogy milyen hozamot és tisztaságot kapsz, oké, hogy 7,5g 4mmc 10g-ból, de ne feledd, hogy 4mmc-t csinálsz, az egyik könnyebb gyógyszer, amikor ugyanolyan szintű lesz, mint Heisenberg, beszélhetsz és büszke lehetsz a termékedre, és a leggyorsabb és legegyszerűbb módon használod, mert NMP-t használsz, idk hány éves vagy, de fogadok, hogy 30 és 40 között vagy, van családod? Feleség? Néhány gyerek? Szeretnek téged? Szeretsz valakit? Ez a személy szeret téged? Valószínűleg nem hiszem. ha van családod, és ha jó életed van, baszd meg tesó, szomorú vagy ezen a ponton?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
U azt mondják, hogy az egyszerű gyógyszerek készült show, mint az igaz:)
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Bro Én 4mmc-t készítek, de elkezdek szintetizálni, nincs tapasztalatom, ne mondd nekem, hogy tiszta 4-mmc-t készítettél nagyon jó hozammal.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Sokat tettem mmc 7 év alatt.
Gyorsabb módon lehet tenni kristály 1 nap vagy hosszabb ideig, és úgy néz ki, mint a jég
 

Attachments

  • oDPt7FhLwC.jpeg
    oDPt7FhLwC.jpeg
    5.7 MB · Views: 491
  • wcHy1dmJPh.jpeg
    wcHy1dmJPh.jpeg
    5.6 MB · Views: 506
  • JRAVY5SHiM.jpeg
    JRAVY5SHiM.jpeg
    399.4 KB · Views: 226
  • VzsAuBFYKn.jpeg
    VzsAuBFYKn.jpeg
    567.4 KB · Views: 216

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
7 év? A hozam csak 75%? Bro ne légy ilyen narscissic, ha van egy közepes szintű ;), vannak itt ppl, hogy 10x a lvl sont sont ne legyen egy seggfej kérlek.. :(
 
Top