INFO a hatékony kutatási vegyszerekről

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Szeretném tudni, hogy valaki vásárolt-e noidokat a Hatékony kutatási vegyi anyagok nevű távirati csoporttól?

Azt állítják, hogy 2 jóváhagyott eladójuk van, akiket xanglee1 és zangchu néven emlegetnek.

A minimális rendelés ezeknél a srácoknál 5kg

Bármilyen információ ezekről a srácokról nagyra értékelném, mielőtt továbblépnék velük.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Ez nekem átverésnek tűnik ! Egyetlen eladó sem fogja beállítani a minimális rendelés 5kg , ez túl drága , az egyetlen , aki megengedheti magának , a mexikói kartellek :D.
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Az 5kg nem a probléma az időjárás kémia jó vagy nem ott olyan sok csalás megy körül (100% csalások) az én ügyleteim az elmúlt 12 hónapokban, és 5kg rendelés egy nehéz módja annak, hogy megtudja
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Naah én nem bíznék az eladókban a telegram vagy a wickr .
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Beszélgethetünk velük, konkrét kérdéseket tehetünk fel az anyagok kémiájával és farmakológiájával kapcsolatban, kérhetünk tőlük bizonyítékot egy termék elérhetőségéről, vagy mintát a kutatásunkhoz. Kérjük, adjon meg nekik egy elérhetőséget
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Beszéltem velük, és ott nem érdekel, hogy küldjön ki nekem egy mintát. Ha u tudna beszélni velük magad, és elmagyarázni, hogy te vezeted ezt a weboldalt. Azt is tudná, hogy az összes vonatkozó kérdéseket kérdezni a kémiai oldalon a dolgok én nem kaptam fogalmam ebben a pillanatban. Ez lesz ott érdeke, hogy ellenőrizze a terméket az Ön számára, mivel Ön helyezi őket, mint eladó az Ön webhelyén.

TELEGRAM= hatékony kutatási vegyszerek

WICKR= xanglee
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Küldje el nekik a fórumunk linkjét. Ha érdekli őket szolgáltatásaik népszerűsítése, akkor hozzánk fognak fordulni. Ha kétségei vannak a megbízhatóságukkal kapcsolatban, nem küldenék pénzt kétes eladóknak Telegramról.
 
Top