• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Psilocybins NBOMe Ayahuasca Phencyclidine (PCP) Hívja meg a drogdílerét, hogy csatlakozzon hozzánk!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Hé srácok tudtátok, hogy ha meghívtok valakit, hogy csatlakozzon, és ő csatlakozik, pénzt kaptok. Ha egy általad meghívott személy eléri a kereskedői státuszt, akkor kapsz egy csomó ,pénzt, gondolok itt 100 dollárra ÉS az összes üzletükből származó letéti díj egy százalékát. Vannak más juttatások és bónuszok is.
Az Egyesült Államok nagyon alulreprezentált itt. Nem számoltam meg, hány kereskedő van, de nem elég. Nincs letét ( sok piac megköveteli) a díjak alacsonyak, a pénzed biztonságosabb itt, mint szinte bárhol a világon, talán biztonságosabb itt, mint a zsebedben. Kellő körültekintéssel biztonságosabb itt eladni. Valószínűleg 5000 dollár értékű drogot vettem itt, és egyetlen egyszer sem vertek át, és a legkevésbé sem ismerem azokat a kereskedőket, akiktől vásároltam. Tudom, hogy melyik államot írják a feladó címére, és ennyi. Nincs semmi információ, amit ki lehetne kínozni belőlem, szart se tudok a drogdílerekről. Senki sem fog hajnali 3-kor a házukhoz jönni. Senki nem fog hülyeséget mondani a telefonba. Nem fog droggal furikázni. A rendőrség nem nyithatja fel a postát, így ha a drogok postai küldeményben vannak, a zsaruk nem nyithatják ki. A postai felügyelőt kell hívniuk.
 

theglunkster

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
MwKPvTNRpb
GEQXw5ViZO
ZnYoH3BhFc
JeGRx1dgbU
DlX8zKx4PT
VMBQ6IPjhE
OnEmZRz3M2

Te csöngettél? Lol de komolyan idk miért döntött úgy, hogy osztja a fotóimat mind a felső és az alsó a kommentem.
XO2JAy8p0C
6vLkuiywoZ
T1RDJaIbLx
 

Attachments

  • f59rhUBtTH.jpg
    f59rhUBtTH.jpg
    1.9 MB · Views: 11
  • sCU0Nlz1Ex.jpeg
    sCU0Nlz1Ex.jpeg
    3.4 MB · Views: 12
  • r1oPBNDYV5.jpg
    r1oPBNDYV5.jpg
    729.2 KB · Views: 12

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
KURVASZORÚ! Már innen érzem a szagukat. Frissen nyírt fűnyesedék macskapisivel és lószarral. 😄 hozta őket forgalomba. Évekig termesztettem gombát, és még rájuk sem tudok ránézni anélkül, hogy ne hánynék. Ezek aztán a szép példányok. Rengetegen akarják megvenni őket.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Megnéztem néhány szállítót egy másik piacon, és tesztelni fogok egy-két terméket. Amit észrevettem 2 másik piacon, az az ellenőrzött eladói felülvizsgálati előzmények és értékesítési statisztikák, amelyek szerepelnek és átveszik más piacokról, amelyeken már eladtak vagy még mindig eladnak. Csak egy gondolat a tapasztalt eladóknak a BB amerikai részébe való bevonására.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Rendben, sikerült egy eladót felcsévélnem, és úgy gondolom, hogy jól fog illeszkedni és tetszeni fog neki itt. Amint minden visszajön hozzám, gyorsított ütemben fogom őt egyenesen az eladói státuszba emelni, mivel megfelel a követelményeknek.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Imádom az itteni csoportot! Több emberre van szükségünk
 
Top