van egy egyszerű met-képlet, amelyet megtehetünk anélkül, hogy efedrin vagy pszeudoefedrin lenne

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
Ha van olyan képlet, amely nem tartalmaz pszeudoefedrint és efedrint, akkor a termelésbe megyünk, nagyon kevés pénz van, hogy üljön.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nézze meg talán az amfetaminok fejezet alatt?
 

KILLBILLILITH

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Az EPHEDRINE sztereomolekula és a pszeudoefedrin nem.
miután a reakció efedrin juste a fele mennyiség rendben van . a második oldalon a molekula lehet tenni, hogy rabbish.....
ha veszel egy kis efedrin fizetni alfe árát pszeudo.
ne vegyél egy tablettát, mint 60 mg pszeudo anf 500 mg aszpirin vagy .... én nem tudom, hogy szétválasztani helyesen.
ez egy jó tapasztalat, de miután tudod ...kell, hogy erős legyen neked. te leszel a producteur, a szakács, a dealer és consommateur.... kell aludni valamikor tesó.. de a jó oldal : ez nem a leszállás socialy és pénzt veszít . nem kell látogatni rossz fiú a sarokban , befejezni rendőrség fél ....for vásárolni, a 30 dolláros tabletta. 7/8 fejenként = 4/5 gramm a legjobb módja 80% ricover 3 gr meth ez olyan mint 30 gr kokain..... az első lecon amikor csináltam volt : a kérdés nem az, hogy szerinted a tűz megy tovább.... hanem hogy mit csinálsz amikor a tűz itt van.... mindig amikor főzöl egy kis vizet nem messze és egy régi pólót a vízben a takaráshoz.... sok szerencsét és légy óvatos.
 
Top