Lehetséges a pentobarbitál-nátrium szintetizálása fenobarbitál tablettákból?

Nstudies

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sziasztok, új vagyok a barbiturátok tanulmányozásában és azt szeretném tudni, hogy Phenobarbital tablettából kiindulva lehetséges-e a Pentobarbital nátrium valamilyen oldatát szintetizálni, itt a régióban csak ez a vegyület van, és a semmiből való előállítása olyan munka, amihez jelenleg nincs megfelelő felszerelésem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Igen, ez elég egyszerűnek tűnik, de mondd csak, miért vesződsz ennyit? Mindkettő barbiturát, és valójában az egyetlen különbség 1 funkciós csoportban van.
 

Nstudies

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Szeretném tanulmányozni ezt a fajta szemcsés módosítást, tudom, hogy a kettő nagyon hasonló, hasznos lehet, hogy a jövőben ilyen módosításokat tudjak végezni, csak a tabletták megváltoztatásával.

Meg tudná mondani, hogyan lehet ezt a komponensek szintézisét elvégezni?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ígérhetem, hogy segíthetek, mivel részletesen meg kellett tanulnom a barbiturátokat, és ismernem kellett néhánynak a hatásait, amelyeket volt alkalmam bevenni, mind jó, mind rossz következményekkel (ez egy májenzim indukáló, amely minden más kábítószert szupergyorsan metabolizálttá tesz). A fű úgy tűnik, hogy egy kivétel veronal (dietil a C2 a malonsav, amelyből készül). Tehát be kell szállnod a kémiába, és meg kell szerezned a 2 szubsztituált dialkil malonátot, amelyet karbamiddal reagáltatsz, mint a YouTube-on, vagy jobb, azt hiszem, a ChemPlayer, amelyet a bitchute-on találsz, van egy videó erről a reakcióról (ő zseniális, és minden videója rengeteg kémiát taníthat). Nekem az a varázslatom, hogy elég szerényen és tisztán tudok sigma rendeket csinálni. A malonészter Lehet, hogy nem dirrectly elérhető, de biztosan a 2-halogénezettek lesznek, és az előkészítés, amire szükséged van, egyszerű labwise. Először ismerkedjen meg a kémiájukkal, majd keresse meg az észtert a sigma-Aldrich / Merck-en, majd térjen vissza hozzám. Egészségedre!
 
Top