• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Brno Hogyan rendelhet?

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Apr 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Szia, már régóta szeretnék rendelni valamit erről az oldalról, de még soha nem rendeltem semmit, ezért szeretném megkérdezni, hogy a valódi neved és címed alatt rendelsz-e, és szeretném megkérdezni, hogy el lehet-e küldeni a postára, hogy átvehessék, vagy dobozban
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Eddig csak egy kereskedést végeztem itt, és körülbelül 10-et együtt a Torzon és az Archetype-on. Mindig a valódi nevem és címem alatt, mert minden álnév vagy a szomszédos, üresen álló barakk használatára tett kísérlet csak bonyolítja a dolgokat és növeli a gyanút. A postafiók a postán amúgy is szerződéssel van alátámasztva, ahol a bérbeadó be van azonosítva, így ez nem old meg semmit, hacsak nem hamis papírokkal nyitod ki, de az már egy sokkal nagyobb művelet. De akkor az a probléma, hogy sok kereskedő nem hajlandó postafiókot küldeni.

Egyes nagyobb társasházakban előfordulhat, hogy a dobozok régebbiek, esetleg némelyik elromlott. Ott lehetséges egy elhagyott postafiókot megjavítani/pótolni és hamis nevet használni anélkül, hogy bárki észrevenné. De nem mindenkinek van ilyen lehetősége.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Egyes eladók a DPD-n keresztül szállítanak. Ott egy hamis névre megy. Mindössze egy telefonszámra van szüksége, lehetőleg hitelre, hogy a futár felhívhassa Önt. De az eladók nem szeretik a magán futárcégeket használni, ez kockázatos számukra. A hagyományos posta sokkal anonimabb számukra.
A tapasztalt eladók azonban tudják, hogyan kell elég jól csomagolni a csomagokat ahhoz, hogy elkerüljék a lebukást.
Mindenesetre a legjobb, ha természetesen belföldön rendelsz, és az EU-n belül, ha másképp nem megy.
 
Top