Kerberos, kockázat, ne használja

slimsz1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Túl sok információt találtam a rendszerükről
beleértve az IP-t is
Helyszínek
Szoftver
Kód

Küldtem egy üzenetet a rendszergazdáknak, de nem válaszoltak.

A rendszerben is van egy sebezhetőség (RCE)

Tehát azt javaslom, hogy ne használja ezt a piacot, mivel a LE könnyen megkaphatja őket.

Itt tudok bizonyítékokat szolgáltatni

Ha nem válaszolnak nekem 24 órán belül, valószínűleg minden megállapítást nyilvánosan közzéteszek.

Minta:

37.148.213.118
185.130.47.221

PHP/CodeIgniter
Nginx 1.14.0
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
hey
bohóc, gondolom, most láttad ezt a videót.
A részletek, amiket megadsz, rendkívül alapszintűek, és egy noobie több információt tud begyűjteni egy hiányos oldalon. egyetlen sqlmap parancs vagy bármelyik szimatoló eszköz sokkal többet kaphat.
 

Lucifer

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2022
Messages
24
Reaction score
19
Points
3

Ez a clearnet információs weboldalunk IP-je, amely nem titkos és nincs köze a piactéri szervereinkhez.

Ha fogalmad sincs, miről beszélsz, ne posztolj hülyeségeket sehova.

Már válaszoltunk neked a piacon, hogy szívesen posztolsz bármit, amit találsz, és hülyét csinálsz magadból, mint ez a backproxyból a Tor descripterbe.

Ritkán röhögtem ennyit.
 

freeTheWeb

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Mélyebbre ástam, mint @slimszi

Engedjék meg, hogy itt hipotézist tegyek:

Információ:
- A Kerberos tükrök közül legalább 2 van kitéve (Privex adatközpont Stockholmban, a 81-es portot használja lol) (nem azok, amelyeket @slimzi közzétett).
- Az AB "üdvözlő" oldal ugyanabban az adatközpontban van elhelyezve (valószínűleg a bűnüldözés), az IP-k NEM messze vannak a Kerberos IP-itől (185.130.46.136). "Pokolba", lehet, hogy még ugyanabban a rackben is vannak, mivel az a kapcsoló rosszul van konfigurálva.

1. hipotézis:
- Az AlphaBay-t lefoglalta a LE, a szerverük csak egy mézesmadzag, hogy elkapjanak mindenkit.
... ha ez igaz, akkor hogy a fenébe futhat a Kerberos ugyanabban az adatközpontban "Privex" egy éven keresztül, miközben ki van szolgáltatva! LE? Szerencse?
- Az AB és a Kerberos valahogy kapcsolatban van, és a kilépési csalások jövedelmezőbbek.

2. hipotézis:
- Mindkettő ugyanabban az adatközpontban van, puszta szerencse. (a Kerberos még mindig ki van téve, EGY ÉVE)

Tény:
Kerberos tükrök vannak kitéve.
a pokolba is, eladom az IP-t, ha eleget fizet és garantálja a felhasználók és pénzük biztonságát.

Mindenesetre a felhasználók biztonsága minden DNM-üzemeltető első számú prioritása kellene, hogy legyen, és még az olyan vicces embereket is, mint @simzi, komolyan kellene venni. talán kétszer ellenőrizd a naplóidat? (sem kilépési csalások lol)

A felhasználók számára:
- Ha eladó vagy, győződj meg róla, hogy a JS ki van kapcsolva, használj csak Tails OS-t a Kerberoshoz való csatlakozáskor (vagy általában), kérd meg az ügyfeleidet, hogy titkosítják a címeket (ne bízz a piaci titkosításban), ha windows-t használsz, szerezz egy életet!.

- Ne használj pénztárcát, ne fizess be sokat, ne hagyj sokat a pénztárcádban... figyelmeztettek (Ez minden piacra vonatkozik)

A lucifer számára:
@Lucifer ellenőrizd kétszer a szervereidet, nem kell kigúnyolni senkit, aki megpróbálja megvédeni magát és a többi felhasználót.

Javaslat (kódolva): blokkolj minden ICMP és UDP bejövő forgalmat (tudom, hogy a TOR nem rendelkezik UDP-vel, a szervered mégis rendelkezik vele), és kérd meg az adatközpontodat, hogy blokkolja az ICMP-t a switch-en, amely összeköti a 2 szerveredet a rackben.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jézusom, maguk megijesztenek engem. Olyan, mint amikor a közép-keletiek kiabálnak egy repülőn. Nem tudom, mit mondanak, de a hangnem, amit használnak, riasztó. Mostantól csak az Amazonról szerzem be a gyógyszereimet.🤫
 

godfathe07

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Egy másik hamis zsaroló Menj, keress munkát, vagy indítson vállalkozást!
 
Top