Ketamin kristály I'm/sc

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
10
Points
3
Szia

Mi a legbiztonságosabb módja annak, hogy szilárd ketamint készítsek im/SC fogyasztásra az izomtályog veszélye nélkül?
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
10
Points
3
:)

SC sub cutan (injektion)

Elég-e a desztillált vízben vagy 0,8%-os NaCl-oldatban való oldás (orvosi használatra vásárolni) és forralni?
Én inkább 50mg/ml-t szeretnék, mert számomra ez a tökéletes folyadékmennyiség az SC és az im.

Vagy sterilizáljam gyorsfőzőben kb 10 percig?

Köszönöm szépen
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
yeah az első dolognak rendben kell lennie. ive soha nem injekciózott ezelőtt, de én csak megkérdeztem valakit róla. kap egy második véleményt tho. sok szerencsét!!!
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
10
Points
3
Csak olyan gyógyszerekkel/gyógyszerekkel fogom ezt megtenni, amelyeket például Ketaminra gyártanak.
Nem csinálok semmi mást injekcióval, mert túlságosan félek, hogy túlságosan orvosi problémákat kapok, és az olyan dolgok, mint az opiát tabletták nem képesek megfelelően előkészíteni az injekciót, mert a sterilszűrővel sem kapja ki az összes Talkumot és a szaros dolgokat.

Szóval a k az egyetlen drog, amit SC vagy im csinálok.

Végül is infúzióval érdekes lenne
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
Igen, ez egy jó ötlet, soha nem adnék be tablettákat. én nem adok be dolgokat általában, de lehet, hogy nyitott a cuccokra, mint a ket. ez jó, hogy biztonságban vagy, és gyakorolod az ártalomcsökkentést, csak így tovább!

Ha valaha is kipróbálod az infúziót, lmk, hogy megy!!!
 
Top