Ketamin szilánkok

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Van abybody van tapasztalata az átkristályosítási technikák ketamin por, post hcl kristályosítása.
A porból szilánkokat / pálcikakristályokat kell készítenem, minden segítséget nagyra értékelnék.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Én etanolt vagy csak sima vizet használnék, és hagynám lassan elpárologni egy fűtőlámpa és egy lassan járó ventilátor alatt.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Gondolja, hogy ez szilánkokat fog eredményezni?
Gondolod, hogy szét kell választanom az s izomereket, hogy kis szilánkokat / pálcikakristályokat nyerjek?
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Ismerek valakit, aki centiméteres szilánkokat kapott racém és vizes
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Egy, ahol ezek az 1 hüvelykes szilánkok hasonlítanak a vékony pálcika szilánkkristályokhoz, amelyek a ketamin általában úgy jönnek, mint a vagy mint a meth szilánkok.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Soha nem láttam ketaminszilánkokat azon a tételen kívül, amit ő csinált. De az üvegszerű szilánkok éles szögű rombusz alakúak voltak.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Vagy a racém még mindig ilyen típusú alakzatokat fog előállítani
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ha a szilánkok alatt szép nagy és rendes kristályokat ért, akkor azokat az átkristályosítás során lassú hűtéssel kaphatja meg. Minél lassabban és fokozatosabban hűl, annál nagyobbak lesznek a kristályok.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Nem, én a ketamin kis pálcikaszerű kristályaira gondolok.
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Tudomásom szerint a ketamin-hidroklorid kristályosításakor mindig szilánkszerű kristályokat kapunk. A méret a kristályosítás sebességétől függ. Ha kis szilánkokat szeretne, akkor gyorsan kell hűteni, hogy sok kis kristály képződjön a nagyok helyett.

Egy kis megjegyzés, hogy a ketaminkristályokat nem szabad közvetlenül felszippantani. A vizsgálatok során kiderült, hogy a kristályok károsabbak az orrüregre, mint a por. Ha felszippantod, mindig zúzd össze a kristályokat porrá a felhasználás előtt. Bármely más beadási módszernél a kristályokat előbb úgyis feloldja valamiben (nyers ketaminkristályokat például nem ennél meg).

Sajnálom, hogy nem tudtam többet segíteni. Engem soha nem érdekelt különösebben a kristályok mérete, mint a termék tisztasága. Elismerem, hogy az apró szilánkok jól néznek ki.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
De lehet kapni smal golyós/szemcsés kristályokat is frim ketamin. Ez az, amit folyamatosan kapok az oldószerből
 
Top