• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Bratislava Klónozott CC

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Van valakinek tapasztalata vagy bevált beszállítója klónozott kártyákhoz, amelyek működtek az ATM-ben? Az SK-ban sok jelentés szól arról, hogy mások kártyájáról nagy összegű készpénzt vettek fel, így ha mindannyian segíthetünk egymásnak, miért ne tennénk.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Napjainkban , kétlépcsős ellenőrzési tranzakciók, így azt hiszem, a klónok más célt szolgálnak, de tévedhetek is
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
De itt most egy olyan kártyáról beszélünk, amelyet bedugunk egy automatába, beletesszük a PIN-kódunkat, és készpénzt veszünk ki..... A 2F nem létezik ott
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Szóval nem értem az eladás okát, amikor a gyűjtéssel többet lehet kapni, mint a napi max.20€-os napi kivétellel rendelkező macska a zsákban eladással vagy vásárlással.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Macska a zsákban ez általában körülbelül minden esetben... tehát a múlt heti eset, amikor 150k-t vettek le a számláról, nagy csoda volt, és nem adnak ki ilyen szolgáltatásokat
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
a klónozott CC-ről az a véleményem, hogy bonyolult és technikailag nehéz. egy ideig olvastam róla, de rájöttem, hogy talán tévedek, de ahhoz, hogy klónozni lehessen egy kártyát és pénzt lehessen róla felvenni, szükség van egy szoftverre (EMV chip olvasó író szoftver), amely az idegen CC-ről ellopott adatokat egy tiszta új kártyára írja. egy chip és egy mágneses rugó ilyen szoftver csak a bankok számára elérhető, és körülbelül 30K költségekkel találtam a DNM különböző eladók, akik kínálnak ilyen kalóz szoftver 1k de mindenhol találkoztam, hogy ők csalók, és hogy nem létezik ilyen kalóz szoftver van csak eredeti licencelt szoftver elérhető regisztrált cégek számára.
Régen lehetett könnyebb volt mert az íráshoz szükséges adatok (tarck1-3) a kártya mágneses rugóján voltak tárolva de az új EMV chipes kártyák óta ez bonyolultabb de nem lehetetlen csak tudni kéne hogyan kell csinálni és én még nem láttam ilyet.
ahhoz, hogy az adatokat egy külföldi kártyáról megszerezzék, szükség van egy skimmerre és egy hamis keyloggerre vagy egy mini-spycamre, amelyet az ATM-re helyeznek a billentyűzet pinjére mutatva, hogy rögzítse a pin-t, sok eladó van ilyen eszközzel, de sokan közülük átverők, ez kockázatos, az egyik ilyen a https://t.me/SKIMMINGpARTs.
de azt is olvastam, hogy ez egy átverés, de lehet, hogy ez egy hamis lead egy versenytárs nem tudom.

Mindenképpen érdemes tanulmányozni személyesen úgy gondolom, hogy mindig lesznek hackerek, akik képesek lesznek kihasználni a pénzügyi rendszert.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
De csak az alapinformációkat olvassa fel a kártyán, és a titkosított információkkal semmit sem lehet ilyen gyorsan elsajátítani......
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Én már régen nem bízom a távirati csoportokban, bár vannak tapasztalataim korábbi bankjegyekről, ahol maga a piac is becsapott - Metaversemarket ... ma már szerencsére nem működik (és azt hittem, hogy már tiszta lappal indulok, amikor átmegy a letéti őrzésen), amíg végre el nem olvastam, hogy a valódi calabriai mestereket néhány éve letartóztatták és büntetésüket töltik .... kérdés, hogy van-e valaki Európában, aki képes olyan bankjegyeket nyomtatni, amelyek legalább az alapvető teszteken, mint az UV és a toll, átmennek ...
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Azt mondják, hogy minden, ami túl jól hangzik ahhoz, hogy igaz legyen, valószínűleg nem igaz, még a klónok esetében is az én tapasztalataim alapján nem találtam egyetlen Eladót sem bármelyik Fore,piacon, amely Legit klónokat árul. Emellett azt mondják, hogy Európában szinte lehetetlen ilyesmit csinálni, mert nálunk sokkal szigorúbb biztonsági intézkedések vannak, mint az USA-ban(Clones,Fraud). Én személyesen jutottam el az információhoz egy szlovák kártyáról és Obcianski eddig még nem csináltam vele semmit, de ha valakit érdekel, később tájékoztathatom, hogy hogyan alakult. Nekem ez a tapasztalatom a Clones ha valakinek van más tapasztalata "Nazor" szívesen elolvasom.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
skuste sa pozrieť na nove forum Libre Forum možno tam niečo najde ohladom skimmingu,carding atd

http://libreeunomyly6ot7kspglmbd5cvlkogib6rozy43r2glatc6rmwauqd.onion/welcome
 
Top