Nagyszabású pénzmosás

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Szeretnék többet megtudni a nagy mennyiségben történő pénzmosásról

Milyen technikákat alkalmaznak a pénzmosók ?
Milyen vállalatokba fektetnek be ?
Hogyan jutnak bankszámlákhoz a készpénzzel ?

Tudom, hogy sok kartell Dubaïba megy, és a pénzüket a tröszt cégnek adja, de hogyan mossa tisztára a pénzt a tröszt cég?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
bankszámlát nyitni álnéven könnyű, ha a fórumban kutakodsz, van egy tutorial is, csak nézd meg.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Nem mindig volt egy hamis bankszámla, és ők méretezett a pénzem csak pár ezer, akartak bizonyítékot, hogy honnan jön a pénz, és a személy adatait, hogy a küldő azt Tuck nekem 6 hónap, hogy kap vissza a normális zárt a számla után, hogy ragaszkodni BTC
 
  • Like
Reactions: vis

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Olvassa el a témámat
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Szerintem úgy érti, hogy teljesen legálisnak tűnjön. Sokféle trükk létezik. A barátom apja minden hónapban vesz egy autót, és 30 nap után eladja. Van egy személyes kapcsolata is az egyik ilyen ajándékkártya-piaccal, ahol megvásárol néhány száz csomag ajándék autót, és eladja őket vissza a fickónak mínusz 3% -ot kap egy nyugtát és az egész 9 yardot. Csinál egy csomó kripto és day trading vérzik le, mint 10% havonta, és ez mind legális, amikor végzett.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Keresse meg a gazdag ppl-t, adjon nekik piszkos pénzt, hogy törvényes pénzüket a cégébe fektessék. Például adjon nekik 50 ezer dollárt, hogy 40-45 ezer dollárt fektessenek be a bankszámlájukról a cégébe. Most már teljesen kifizetett legális céged van. Aztán nyiss valamilyen csak készpénzes céget, mint pl. mosoda, gyorsétterem, pizza, autómosó, és készíts hamis számlákat vagy nyugtákat.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nem auditálható üzletág - a mosodák jók. Szoláriumok. Masszázsszalonok. A "művészet értékesítése" szintén jó - az érték belső vagy szubjektív, más szóval a termék egyedi, és annyiba kerül, amennyit a vevő hajlandó fizetni. Festőműterem, vagy különböző kézműves foglalkozások. Még a zene is.

Van egy "Dread" nevű sötét netes fórum, amely valószínűleg mindent el tudna mondani, amit tudni szeretnél. Nem töltöttem ott időt, de van egy barátom, aki esküszik arra az oldalra.
Tele van hasznos információkkal a "magunkfajták" számára.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Azt hiszem, egy nagy dolog, hogy egy legális cég, amit tisztázni a pénzt, bár. Tehát van egy középszerű vállalkozásod (autómosó). Nem keres sok pénzt, de az illegális pénzed egy részét beleteheted, és nyereségnek nevezheted.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 ez tényleg tényleg sokkal egyszerűbb lehet, hozzon létre saját nft-t, majd vásárolja meg őket a monero. Nem kell készpénzre váltani a kriptodat, és nem kell valamilyen céget nyitnod. Adót fogsz fizetni az nft-edből származó nyereséged után, és tisztára mosod a pénzed.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Elfelejtettem az NTF-eket. Azok még mindig léteznek? Tudom, hogy a népszerűségük csökkent, amikor a kripto leesett. Visszatértek?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 igen, kevésbé népszerűek, mint évekkel ezelőtt, de még mindig futnak, és jó piacot jelentenek.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ezeket újra át kell majd néznem. Kaptam néhányat, amikor először indultak, és elfelejtettem őket. Talán gazdag vagyok!!! Haha
 
Top