Beszéljünk a nevetséges tűrőképességemről

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Kezdetnek megemlítem, hogy jelenleg SSRI-t szedek, és ettől a héttől kezdve leszoktatom magam, miután felfedeztem, hogy a pszichedelikus szerek és az SSRI-k nem jönnek ki egymással. Ettől függetlenül mindig is őrülten magas toleranciám volt mindenre. Az SSRI előtt egy maréknyi gombát vettem be, csak hogy elérjem az alapszintet. Egyszer volt egy zacskó gombás gumicukor, "egyél kettőt, hogy elutazz, edd meg az egész zacskót és menj a Holdra", nagy figyelmeztetéssel, hogy az egészet vedd be, nos, megettem az egészet, és abszolút semmi sem történt. Kipróbáltam egy gyógyszertári szintű ketamin kezelést is, azt hiszem 1200mg volt 6 ülésen keresztül, és némi önvizsgálaton kívül semmi más nem történt.

Soha nem láttam vizuális képeket, vagy nem volt hangerősítésem. Volt egy DMT toll a hétvégén, 2 nap alatt bevettem az egész grammot, és csak annyit tett, hogy álmos lettem. (jó volt az ágyban lol)

Sandoz kapitány küldött nekem LSD-t, és egyszerre 6 volt az arcomban, semmi.

Már két éve dolgozom egy pszichiáterrel, aki megpróbálja kitalálni az ADHD-mat, ami szintén nagyon rossz. Semmi sem működött, egy ideig Wellbutrint szedtem, amitől úgy éreztem, hogy nem tudom irányítani az agyamat, állandóan "bezárva" éreztem magam.

Felfedeztem, hogy a 4mmc azonban rendesen "működteti" az agyamat. A szokásos mellékhatásoktól eltekintve, mint például a túlzott izzadás, energiát adott nekem, és 18 dolgot csináltam egyszerre, de ténylegesen befejeztem azt a 18 dolgot, lol. Ez volt az első alkalom, hogy egy "stimuláns" tette a dolgát nekem.

Felkészülök arra, hogy elmondjam a pszichiáteremnek, hogy végeztünk, és megkezdődött az elválasztás. Megpróbáltam a hivatalos "legális" utat, most úgy tűnik, hogy ez minden, ami segít nekem. Az elmúlt két évben annyi különböző stimulánst kaptam, hogy elvesztettem a számolást.

Mi történik a hülye agyammal? Most éppen MDMA-t használok, tetszik, és úgy gondolom, hogy működik nekem, de határozottan más érzés. Még soha nem próbáltam Meth-ot, és azt hiszem, nagyszerű lehet, mennyire hasonlóak a kémiai alapok a Meth és a 4mmc között? Tudom, hogy csúszós lejtőn vagyok, és olyan óvatos vagyok, amennyire csak tudok, ezért fordulok a csoporthoz tanácsért.

Bármilyen javaslat vagy más dolog, amit ki kellene próbálnom?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
A mefedronnak a fenil 4(para) pozíciójában van a metil és a b-szén kettős n-kötéses oxigénje, így keton. Ha ezeket az elemeket eltávolítjuk, akkor az már met. Végezzünk Wolfe Kitshner redukciót, amely eltávolítja ezt az oxigént, és PMMA lesz belőle.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Kibaszottul FASZINÁLÓ!!! Köszönöm Frit
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Egy ideig adderall XR 30mg-ot szedtem. Eleinte működött, de éjszaka szorongani kezdtem tőle. Évekig online rendeltem préselt addys-t (met) ez sokkal jobb volt. Nincs szorongás éjszaka, és újra tudtam aludni. Azonban egyfajta függőségi személyiségem van, és elkezdtem naponta többször 60-90 mg-ot szedni. Az armodafinil is nagyszerű volt. Nem volt gyors, de tényleg koncentráltam. Könnyű túlságosan
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ezek nagyszerű tippek, köszönöm @miner21, Ritalint szedtem 7-15 éves koromtól kezdve, és mindig is utáltam, de visszatekintve talán teljes szemétláda lettem volna az iskolában nélküle. Ennyi idő alatt és a Psych Doc még mindig nem említette az adalékokat, így azt kell gondolniuk, hogy valamiért nem fog működni nekem. Nekem is van egy elég addiktív személyiségem (ha ott van a birtokomban, miért nincs bennem lol) Lehet, hogy megpróbálom az Armodafinilt a Meth előtt.... Van egy olyan érzésem, hogy nagyon fogom szeretni a Meth lol-t, és talán az Armo's-szal egy kicsit elrúghatom ezt a kannát, mindenképpen megér egy próbát!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Meglepődött volna. A legtöbb ember, akit ismerek a metán, még azzal is küzd, hogy be legyen tépve, és csak azért tartják fenn, mert anélkül hullafáradtak. A metamfetamint túlértékelik. Az elmúlt 30 évben deklasszálódott. 1999 óta nem láttam motoros kocsmai lövöldözést.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
:ROFLMAO:
A fenébe is, talán itt az ideje, hogy visszahozzuk a régi idők lövöldözéseit! Miért csökkent a minőség ilyen folyamatosan az elmúlt évtizedekben? Ha minden felszerelésem meglenne, mi akadályozna meg abban, hogy 98-100%-os tisztaságú üveget készítsek?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Ez egy furcsa forgatókönyv. Gondoljunk csak a hadronütköztetőre és a Mandela-effektusra. Tényleg eltekintve attól a ténytől, hogy ez 50% -ban sinus gyógyszer, nem vagyok biztos benne, hogy mi történik. Régebben azt hittem, hogy ez n-izopropilbenzilamin, de a drugs.data azt mondja, hogy soha nem találták meg, és kétszer vették meg a szabványt, és könnyen megkülönböztethetők. Van egy csomó kristályos famin, ami nem aktív vagy gyenge, amit az ember nem tudna megkülönböztetni. A minap megpróbáltam izomerizálni néhányat, amit megmentettem. Visszanyertem 0 D izomereket. A kristályok csak soha nem jelentek meg nem illékony oldószerben. Ltartársavat használtam, és arra számítottam, hogy az Lmeth Ltartát kicsapódik. Semlegesítettem, és hcl-t adtam hozzá, amíg ph5 és visszanyertem minden egyes szemcsét a met és elszívtam. Ez furcsa, mert megpróbáltam visszanyerni az L-t és nem sikerült. Ez tényleg izomerizálja a D-t a p2p-ből, ahogy a dea mondja?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Már kétszer próbálkoztam vele. Ugyanaz az eredmény. Ott nem voltam túl magyarázó, de hcl vizes oldatot alapoztam és elválasztottam az alapolajat, majd friss vizet adtam az alapolajhoz és az L-borkősavhoz és 2 órán át refluxoltam. Ezután dietil-étert tettem bele, és kevertettem egy darabig ( ezt azért, hogy felvegyem az alap met ( a D-t, mivel azt vártam, hogy az L Lmeth Ltartrát lesz, és mivel só, a polárisban marad.) De az etil-éter leválasztásakor és a VÍZ elpárologtatásakor nem volt semmi. Az étert 37%-os vizes hcl és 25ml dh20-al savanyítottam ph 5-re és amikor a vizet elválasztottam és elpárologtattam, mindent visszanyertem. Számomra ez azt jelenti, hogy nincs benne L met, mivel 2 óra refluxon töltött idő után sem tudtam L-borkő konjugálódásra bírni. Mondanom sem kell, hogy nem erre az eredményre számítottam, különben nem vesztegettem volna az időmet. A DEA azt állítja, hogy Mexikóban izomerizálják a p2p mrth-t, és a kartell meth D nem racém, de a szartól még mindig nem leszek magas, úgyhogy több mint zavarban vagyok.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Egészen érdekes reakciófolyamat összességében. Kíváncsi vagyok, hogy a kartellek hogyan tovább.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ó, ember, a toleranciáról beszélünk itt fent? A francba. 4 éven keresztül minden héten kevesebb, mint egy hét alatt elhasználtam egy uncia jeget. Egy napot sem hagytam ki. Most száraz vagyok, mint egy mf'er és 30 mg XR adderallt szedek naponta egyszer 15 mg instantot kétszer egy nap, és ez még az ágyból sem visz ki reggel. 3 XR-t és 5 instantot kell bevennem, csak hogy ki tudjam nyitni a szemem délután (lássuk be, nem vagyok képes magam rángatni, hogy még pisiljek is reggel, így minden nap délután 2 körül ébredek.) sajnos a srácok bezárva egy jó longgggg időre, és nulla csatlakozók maradtak, ami csökkentette engem, hogy a saját személyes szakácsom boyardeez dió lesz egy robbanás próbálja kitalálni, hogyan lehet egy kémikus.
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
A szükségszerűség a találmányok anyja barátom! Ez vad... Elkeserítő, hogy nincs olimpia a magunkfajtáknak, mint mi...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Nos, a megfelelő helyen jársz, ha tanulni szeretnél, és inbthe meantime, rengetegen árulnak itt metamfetamint versenyképes áron. Azt hiszem, már 5 különböző embertől vettem metet, és nagyjából mind ugyanaz a mexikói kartell cucc volt, amit nem tudok megcsinálni ezért az árért.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Benzedrex extrakciót végezhet.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
A robotabletta DXM HBr-t kaphat. A DXM HBr (Dextromethorphan HBr) 90 mg-ot naponta kétszer (12 óra különbséggel) 5-16 napon keresztül vehet be. Csökkentse vagy szüntesse meg a stimulánsok használatát közben. Maradjon távol a szerotonerg szerektől (MDMA, LSD, SSRI antidepresszánsok). A dextrometorfán egy SNRI (szerotonin-noradrenalin visszavétel gátló) és egy NMDA antagonista. Az NDMA antagonizmus az, ami csökkenti a kábítószer-toleranciát. A kábítószerekkel szembeni tolerancia 1/2-1/3-a lesz annak, ami volt.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Kipróbálhatja a 90 mg DXM HBr-t (Dextromethorphan HBr) naponta kétszer (12 óra különbséggel) 5-15 napig. A DXM egy SNRI és egy NMDA-antagonista. Kerülje a túl sok stimulánst, és mindenképpen kerüljön el mindent, ami a szerotoninra hat (MDMA, Shrooms, SSRI antidepresszánsok) alatt. Ezután a drogokkal szembeni tolerancia 1/2-1/3-a lesz annak, ami volt. Az NMDA a tolerancia kialakulásának egyik mechanizmusa. A másik a CREB receptorok, de nem tudom, hogy vannak-e már CREB gátlók.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@BlueDex köszönöm, tényleg azt hiszem, hogy meg kell váltanom a dolgokat, és az elkövetkező napokban többet fogok kutatni. Én csak olyan vagyok, mint egy gramm ebben a csodálatos Meow Meow Meow-ban, és tegnap ugyanaz a mennyiség, ami miatt aggódtam, hogy elájulhatok, ha néhány lépcsőfokot sétálok, ma az alapvonalam.... Utálom az agyamat!!! Micsoda egy pöcs ő!!!
 
Top