Lisdexamfetamin

amyexplores

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Sziasztok! Szeretném tudni, hogy van-e lehetőségem saját lisdexamfetamint készíteni, minden nap kell szednem, és az árak nevetségesek, és néha nem is kapható a termék... Tud valaki segíteni ebben?
Előre is köszönöm!!!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
A lisdexamfetamin a szervezetben amfetaminná metabolizálódik. Könnyebb az amfetamin azonnali szintézisét és orvosi célokra történő felhasználását.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ön a lisdexamfetamindimesilátra, Elvanse-ra utal. Ez csak D-amfetamin, amelyet meziláttal sóznak és egy aminosavval kombinálnak a felszabadulás meghosszabbítása érdekében. lisDEXAMPHETAMINEdimesilate. Mindent, ami ebben a molekula névben nagybetű nélkül szerepel, a véráramban lévő enzimek lehasítják, és marad a tiszta kábítószer, a dextroamfetamin.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Igen ember!!! Im ugyanabban a szarban.it csak kibaszott crimminal, amit hagyják fizetni, hogy shit.im nl és fizetni egy shitload pénzt a biztosításom és az Elevance tabletták, hogy nekem kell nem kap payed.onley része néhány pay back cég, de még mindig kerülnek egy vagyon.just egy xtra amin csoport a dex.
I can't aforde my medication like this and i am forced to get creative.thats the biggest part of the reason to start making it myself.and ofcource the hobby in it .but yeah ,its abnormal what they charge for an dexamphetamine with a delay uptake.what do they expect people to do after getting bills like that and some reacherge? Youll heve to be stupid to not at least to try rescue yourself from poverty👍ez tiszta maffia gyakorlat, amit csinálnak, és a jogi alapon to.who is the criminal in this.im veled az egész utat.damn azt hittem, hogy én vagyok az egyetlen itt egy ilyen nagy probléma, mint ez.
 
Top