Livin, a titok nehéz súlyával.

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
52
Reaction score
50
Points
18
Ez volt egy kis megjegyzés a másik részben, de az offtop, és úgy döntöttem, hogy megszervezem és gondoskodom róla.

Tehát hogyan kell eljárni a normál élőben, hogyan lehet biztosítani az offline biztonságot, erről darabokban velem.


Azt hiszem, mindannyiunknak van 1-2 barátja, aki tud bármilyen illegális tevékenységünkről stb.
Jobb, ha megmutatod nekik, hogy ezzel végeztél, és azonnal kint vagy !.
Az én világképemben van hierarchia a bizalom az életedben:

4.Közösségi média, online barátok, neightbours, stb.

-Minden random ember, szerintem nincs miről beszélni.

3.Barátok.
-Jobb szeretem, ha körülöttük egy szintetikus világot csinálok magamról hamis gondolatokkal.
-A barátság az, ami irigységgel rombol.

2.Szűk rokoni kör, barátnő.
-Jobb perspektívák róla. Ismerek jó példákat a kapcsolatokra
ahol a lány még meg is védi a pasiját és mindent megbocsát neki, de...
de ez olyan ritka, mint a gyémánt.
-Véleményem --- Ne bízz meg a

1. Család

-A jellemüktől és az erkölcsösségüktől függ, de a legkevésbé a
én inkább bízom a családomban.
-De soha nem beszéltem és nem is fogok soha beszélni semmilyen bűncselekményről és illegális tevékenységről,
Ha nem a bizalomról van szó, akkor a szüleidet bármelyik közepes képességű ember átverheti...
...hogy az igazság szavai a jobb életedért vannak.
Az én véleményem --- Ne bízz a titkok

Tartsa az összes bizalmi információt az agyában, és soha ne ossza meg. Még akkor is, ha azt hiszed, hogy könnyű és soha nem fogod, NEM.
Hogy biztos legyél benne, hogy soha nem fogsz hibázni, ismételd meg minden alkalommal ezt a szent állapotot a fejedben. A szabadság megfizethetetlen.;)
TIHOmrK8wU


Ez volt az 1. rész. Tudasd velem, ha hasznos vagy érdekes volt.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Csak ne bízzon senkiben! A legjobb barátaid a legnagyobb ellenségeiddé válhatnak, ha azt mondod nekik, hogy jól keresel.
Annyi embert láttam már rács mögé kerülni a volt barátnőjük miatt. Drogot árulnak, lesz egy csajuk, szakítanak, ő meg elmegy és elmondja a zsaruknak. És akkor lecsuknak.
 
Top