• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Event Helyi gyógyszerpiaci kutatás - Pomoc

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Zdravim chcel som prispiet do komunity ze by som napisal nieco malo o Slovensku a o tom ako to tu funguje. Potreboval by som vsak pomoc s niektorymi otazkami.
Ak niekto vie poradit pomoct budem rad.

2.1 A helyi online eladók listájának összeállítása és a honlapjaik forgalma

2.2 Népszerű piacterek az Ön országában és az oldalaik/forgalmuk elemzése:

4.Tematikus és tematikushoz közeli weboldalak/Telegram csoportok, vagy Discord csatornák/közösségek, vagy bármely más közösségi hálózat átfogó listája, amelyek az országában a kábítószer-használattal és a kábítószer-üzlettel kapcsolatos hírekkel foglalkoznak.
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Üdvözlöm, tudna tanácsot adni, hogyan kell ezt megtenni
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Hogyan mit ? Mire gondol?
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Hogyan vásárolhat
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Nem értem, miért teszi fel ezt a kérdést itt, mivel ez a kérdés teljesen kívül esik ennek a posztnak a tárgykörén. De visszaírtam neked egy privát üzenetben.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Ha a bbg elemzője szeretne lenni, akkor tudnia kell valamit erről, nem pedig csak feliratkozni, hogy aztán mi végezzük el ön helyett ....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Ty orko. És én nem kérdezhetek?
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Amikor jelentkezik egy állásra, akkor is megkérdezi másoktól, hogyan kell azt csinálni ?

A sértegetéseken kívül tudsz még mást is ?

P.S. És a komolyságodat is lehetne vitatni.... Először írod, hogy akarsz valamit, aztán meg játszod a halott bogarat.....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Nyilvánvalóan nem érted, ezért megpróbálom elmagyarázni neked. Ez nem egy munka, hogy valamit tegyen ezért a közösségért. Senki a világon nem tud mindent, ezért normális és természetes, hogy megkérdezzük, ha valaki tud segíteni. Én 3 kérdést nem igazán tudtam feldolgozni, mert nem ismerem az összes szlovák oldalt stb. és csak 3 kérdést tettem fel, ezért nem akartam, hogy valaki mindent megtegyen helyettem, a lényeg az volt, hogy aki segíteni akar, az segítsen, aki nem akar, az ne segítsen. Más "nemzeti" csoportokban teljesen hasonló, pontosan erre a "felmérésre" felépített kérdésekkel lehet találkozni. Komolyságomhoz kétség sem férhet. Amúgy meg semmiképpen nem akarok itt vitatkozni, mert ez kínos és komolytalan, és elnézést kérek tőletek a túlreagálásomért, elismerem. De ha valami problémád van, vagy mégis szeretnél valamit mondani, kérlek írj nekem privát üzenetet.
 
Top