• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

MDMA vagy LSD szállítót keres Amerikában

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
MDMA vagy LSD szállítót keresek, aki tud szállítani Amerikába Csak egy kis mennyiséget keresek 50$ értékben.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Itt nincs a piacon, mi? Úgy tűnik, még ha nem is lenne USA-s eladó, valaki szállítana neked.
 

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
A legtöbb eladó Európában van, vagy csak vagy többnyire eladja, így ez egyfajta küzdelem, különösen azért, mert csak egy kis összeget próbálok kipróbálni (50$), hogy teszteljem, hogy ez valódi-e. 😭
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Úgy hallottam, hogy ez a helyzet. Valószínűleg jó üzleti lehetőség van annak, aki minőségi MDMA-t tud az államokba juttatni és továbbértékesíteni. Szeretném tudni, ha találsz valakit, aki minőségi termékkel rendelkezik. Az LSD nem igazán az én világom
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Kipróbálnád a candy flip-et? Az LSD-vel kéne kezdened,
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Elég sok Thuggaking54xx 's mdma. Ez egy jó termék tisztességes áron. A 100mg egy adag a legtöbb ember számára. A 250mg egy erős adag. Valószínűleg egy kicsit sok a legtöbb embernek
E4dHBly1Np
 

Limpbizcat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Helló Új vagyok ezen az oldalon, de nem a piacokon és most a paszpartuban. Segítségre van szükségem a navigálásban és az eladók megtalálásában. FXE-t keresek, de sok anyaggal is foglalkozom.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Üdvözlöm, egyes termékek prekurzorait tudjuk biztosítani, szintetikus termékeket nem. Ha érdekli, küldjön nekem egy PM-et.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jessejames egy legális MDMA értékesítő az Egyesült Államokban. Vegye be a szokásos Shulgin adagokat az anyagából 120-160 mg.
 
Top