Question Looking for a vendor megbízható kristálymet-holdingot keresek Dél-Afrikában

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Szia, én már a fórumon talán már majdnem egy hónapja, és már tanultam sok mindent, de jelenleg keresek egy megbízható kristály met eladó, hogy nem túl drága, én vagyok a dél-afrikai, így a pénzváltás innen USD elég drága, itt én fizetnék körülbelül R400/20USD egy gramm kristály, de az árak a kristály megy több mint 120 dollár egy gramm azok, hogy én találtam, ha valaki tud egy eladó, vagy egy pls válaszolni. Csak keresek egy megbízható eladót, aki kristályt árul ésszerű áron, és ha találok egy dél-afrikai eladót, az még jobb lenne. Thanks yall.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Én is Dél-Afrikából származom,Valahol az északi parton.

Tudok szerezni neked TIK-et (kristály metamfetamint).
Az árak közvetlenül a nigériai kartelltől származnak.
R150 / $8 grammonként + az én díjazásom.
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Yo köszi ember, ez egyáltalán nem rossz, a legjobb ár, amit eddig kaptam, cape jó a tik, hogy tudom. ez R150 egy gramm és mennyi lenne a szállítás durban vagy tudsz ur embereket eladni itt?
 
View previous replies…

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Igen r150 1 grammért.Megtudja, hogy mennyi lesz a futár Kimberley, Northern Cape Durban, mint u hadd tudjam meg.
CAT kezdődik R50 ezen az oldalon.
A Mandrax 40 rúpiától kezdődik egy teljes tabletta/tabletta.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
A legjobb lenne, ha elmenne oda, ahol a nigériaiaknak üzleteik vannak Durbanbanban, és kérne néhány kristályt.
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Igen, látom, hogy Hillcrest környékén vagyok, tehát majdnem Durbanbanban, néha szívok mandraxot, és ez egy q jó ár, mennyibe kerül a szállítás tőled ide Hillcrestbe.
 
Top