Question Koka magokat vagy növényeket keres Európában

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Üdvözlöm, kis koka növényeket vagy magokat keresek.
Tudom, hogy nem éri meg a szintézishez, de szeretném hagyományosan rágni a leveleket vagy teát készíteni.

Üdvözletem
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Egészen biztos vagyok benne, hogy nem úgy sikerülne, ahogyan elképzeli...
 

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Nem számít. Nincs szükségem arra, hogy betépjek.
Csak jó lenne, ha meglenne. Szép kiegészítője lenne a télikertemben lévő cannabis, salvia, peyote, mák és kath növényeknek.
Remélem, van értelme 😉
A következő az efedra lesz, és remélhetőleg a kokain.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Őszintén szólva többféle magot is szeretnék beszerezni. Ezt követően. Ha vége a világnak, szükségünk lesz rájuk
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Az emberek az Etsy-n, a Levelek és a magok egyaránt árulják őket. Az emberek visszaveszik őket, hegyekben állnak a vélemények. Soha nem gondoltam arra, hogy termesztem őket, de még egy alkalmi pillantással is látom, hogy meg kell vásárolni a magokat egy bizonyos időben f évben, mert nem tárolják nagyon mi egyáltalán, és csak a meglehetősen friss magok életképesek. Lehet, hogy rétegezni is kell őket, de az is lehet, hogy nem kell őket rétegezni. Láttam néhány írást arról, hogy leveles zacskókból nyerik ki. Nem volt hihetetlenül jövedelmező, de emlékszem, hogy 12 grammot kaptak a levelekből, és úgy érzem, hogy 5 font levél volt.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
És ez teljesen legális? Semmi probléma? Soha nem voltam még az etsy-n, azt hittem, hogy kézművesség.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nem ez még egy kicsit sem törvényszerű. Etst is van egy csomó takaros ketonok használt parfümök és szappanok" acetofenon például szaga cseresznye és vanília én személy szerint nem érezném. Fájhat. Etsy egy elég jó módja annak, hogy néhány kemikáliát mosson. A legtöbb peple nem veszi észre, hogy mi van ott.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Ez félelmetes! Gondolom, én leszek az etsy
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ott van rajta a szintetokain. Kanadából származik, és azt mondják, hogy DEA#-ot akarnak, de kíváncsi vagyok, hogy elnézik-e a másik irányba, amikor ellenőrzik azokat a számjegyeket. Senki sem vesz vegyszert az Etsy-n DEA engedéllyel. Sigma-aldridge-től meg ilyesmit vesznek. Az Etsy-n napokig van gyökérhéj, illóolajok, növényi kivonatok......Szarnak rá valakik Indiában, majd postán elküldik neked.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Igen, most nézem a dolgokat. Ez nem egy rossz hely a vásárlásra általában
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Amennyire tudom, a kokának tökéletes magasságban kell nőnie a látóhatár felett, hogy elnyerje a kokainra vonatkozó potenciálját. :)
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
21
Reaction score
12
Points
3
próbálja ki sharetheseeds.me
ez egy fórum, ahol az emberek ingyen magokat küldenek egymásnak, tehát meg kell győznöd valakit, hogy küldje el, esetleg fizetni kell érte néhány dollárt.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Ez nagyszerű köszönet!
 
Top