Question dániai, svédországi vagy németországi munkatársakat keresünk

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
partnert/mentort/tanárt keresek az amfetamingyártásban. dániai székhelyem miatt előnyös lenne, mivel dániai székhelyű vagyok. örömmel találkoznék bárkivel, aki osztja az elképzelésemet, hogy jó amfetamint hozzak Skandináviába.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Biztosan nem fog találni olyan megbízható forrást, amellyel személyesen találkozhat :D Még ha valaki ezt meg is tenné, ne tegye! Ez a börtönbe való szabad bejutásod, haver.
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Próbáltam csatlakozni a csoporthoz, de sikertelenül, látom, hogy Ön az egyik munkatárs, egyébként tudna segíteni, hogy bejussak ?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
nobody dont show u how to made zD if somebody know how to made he dont need show somebody how to made xD is biznes xD
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Vannak emberek a fórumon, akik szívesen elmagyarázzák a dolgokat a kezdőknek :) De személyesen? cmon haver :D
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
emberek ők ez normális munka xD 8h menj haza xD
 

Lesternixon

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
nem lehet megvásárolni senki nem tanítja meg, hogyan kell zD-t készíteni. Ha valaki valamiben jártas, nem kell mást megtanítania arra, hogyan kell csinálni.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ennek a fórumnak az a célja, hogy az újonnan érkezőket tanítsa, így nem támogatnám a kijelentését :)
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Nem sértegetlek vagy ilyesmi, de :
-az emberek, akik elég képzettek, illegális tevékenységből tanulták meg, és senki komolyan nem fog találkozni veled, mert ha aktívak / voltak a kábítószer-előállítási tevékenységben, akkor félnek attól, hogy provokálják / felrobbantják őket.
-Ez a fórum sokat tanít, de ezt az embereket HEISENBERG,G.PATTON stb - szenvedélyes emberek finanszírozzák és nem hiszem, hogy bárki közülük megkockáztatná, hogy találkozzon veled, mert túl nagy számok és szerintem LE több tucatszor próbált provokálni. Én is sok ajánlatot kapok, hogy tanítok/beszélgetek/találkozom emberekkel pénzért és tanítom őket, mert mindennap foglalkozom kémiával, de a legtöbb (nem akarok tiszteletlen lenni) LE próbál csalizni és gyanúba keverni.

Sok szerencsét btw és egészségedre!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Az embereknek el kell kezdeniük megérteniük, hogy nem szükséges találkozni, ezért van a darkweb elsősorban :)

Ezt sokszor látom a kezdőknél, gyakran fel vannak rá készülve, de egyszer sem gondolnak a kockázatokra.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
''Ezt sokszor látom a kezdőknél, gyakran fel vannak rá készülve, de a kockázatokra egyszer sem gondolnak.''

Igen, azt hiszik, hogy ez egy kibaszott videójáték LOL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Haha :D

Valójában értem, úgy hangzik, mint egy szerencsés lövés, hogy az egyik legnagyobb titkos séf meghívja az országodból, vagy bármit mondanak a zsaruk, hogy provokálják a találkozást. Úgy hangzik, mint egy életre szóló esély...

De igen, tessék... egy az életben esély a börtönben is. :D :D
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Megkapom, hogy im nem fog találni valakit, akinek a vállalkozás már jól megy, és csak felvenni néhány random srác (én) és tanítani, hogyan kell főzni crank lmao, én inkább reméltem, hogy találni valakit, aki ki a játék hajlandó segíteni, vagy valaki új, hogy az egész szar, mint én is segíteni. Nem tudom, miért feltételezik az emberek, hogy im keres valamiféle amfetamin angyal jön lefelé repülni, és áldás nekem főzési készségek. im én korai szakaszában a tanulás és im alapvetően egy szivacs atp szívja fel az összes tudást, amit kaphatok. jó keres a honlapon. értékelem nagy ember
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hé ember :) Biztos vagyok benne, hogy sokan vannak a fórumon, akik nyugdíjas vegyészek, vagy még mindig megy, és hajlandóak segíteni!

Ami az amfetaminokat illeti, tudok segíteni, és sokan mások is hajlandóak ingyen segíteni!
Mindezt digitális és biztonságos módon :)

Hamarosan megnyitok egy munkamenet chatszobát, ahol az emberek kérdéseket tehetnek fel és főzési támogatást kaphatnak valós időben, ingyenesen!

Van itt egy közösségi csoportom is, ahol minden kérdésedet felteheted ingyenesen.

Ami engem illet, minden tudásomat a titkos kémia terén ebből a fórumból és az itteni szakértőkből szereztem! Segítettek a laborom létrehozásában, majd működtetésében - az első pillanattól az utolsóig segítettek! Mindezt ingyen :)

Csak hagyd ki a nem digitális részt az egyenletedből, és 100%-os biztonságban leszel.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Mindez könnyen és egyszerűen elérhető a fórumban. A fontos az, hogy először megkeresse a reagenseket az Ön országában, és megvásárolja őket.
 
Top