Question Looking for a vendor Made in China tiszta net?

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Vásárolt már valaki a https://m.made-in-china.com oldalon keresztül ? Úgy tűnik, hogy sok terméket kínálnak sok gyártó által. Kíváncsi vagyok, hogy valaki használta-e már n eredményt? Én csak egyszer próbáltam vásárolni Kínából egyszer a cigaretta replika és átverés volt... én tétovázom, hogy bárhol vásároljak, ami nem a piac felett van a letéti letéttel bc múltbeli tapasztalatok negatívak voltak.
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Bár én vagyok az eladó.
De támogatom a tárhelyet itt.sir

Mert sok csaló károsította a hírnevünket.
Én is utálom őket.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Ön eladó a Made in China weboldalon? Elismeri, hogy vannak magához hasonló legális eladók, de az utóbbi időben a csalók ártottak a Made in China weboldal hírnevének?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Igen, a legtöbb legális, a MiC olyan, mint az alibaba. másrészt mindenhol vannak csalók, azt ajánlom, hogy érdeklődj az Amarvel Bio-nál, amit keresel, ők aktívak itt a fórumon és szuper legálisak, kicsit lassúak, de legálisak. az eladójuk, Jenny kedves és előzékeny, összességében többnyire jót mondhatok.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Az AMarvel Bio szerepel a Made in China weboldalon?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Valószínűleg, de onnantól kezdve legtöbbször csak telegramon/whatsappon fogsz beszélgetni bármelyik cég értékesítőjével.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Ami sok nemzetközi oldalon nyugtalanít, az az, hogy a vásárló elvárása, hogy kezdettől fogva nagy tételben vásároljon. Egy dw piacon például soha nem vásárolnék ömlesztett árut anélkül, hogy először ne kapnék ingyenes mintát, vagy legalábbis kis mennyiséget vásárolnék, vagy csak a szállításért fizetnék. Így legalább tudom, hogy az eladó kompetens a szállításban és a termék elfogadható. Az engem érdeklő anyaghoz kezdetben csak 5-10 grammra van szükségem. Nyilvánvaló, hogy a mennyiség idővel emelkedni fog. De amikor kitettem a tapogatózást, az eladók megpróbáltak rávenni, hogy kg vagy 5 kg-os mennyiséget vásároljak. Ahogy én látom, mindkettőnknek jobb, ha 5-10 gramm eljut a célállomásra, a szállításra fordított idő, tippeket adhatok az eladónak a jövőbeli hajókhoz, amelyeket esetleg nem tudnak (ne írja kézzel a címeket, vákuumzárat vagy légmentesen záródó konténereket használjon, majd mylar stb.). Ezek a dolgok szeretnék, hogy bizonyos során kis mennyiségű hajók, hogy bármelyik fél megengedheti magának, hogy elveszíti n változtatni szállítás a következő rakomány helyett csak a szállítás kg n én vagyok ki a Crypto, az eladó ki a jövőbeni vásárlások, hacsak nem reship stb. . Azt hiszem, ez az, amiért ppl szeretik a letétbe a dw piacok annyira.
 
Top