Vape juice készítése HCL-lel.?

Smasherunlocksit

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 22, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
lehetséges-e a HCL-t vape juice-á alakítani, hogy sokkal füstölhetőbbé tegye, vagy van-e egy nagyon egyszerű módja annak, hogy a HCL-oxikodont a füstölés érdekében bazifikáljuk?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Hcls, hidrokloridok savas sók. Lewis savaknak több nevük is van, de stabilabbá teszik a molekulát, azaz sokat emelik az olvadás- és forráspontot. Ez általában nem jelent jót a dohányzásnak. Ha valahogy semlegesíteni tudnád a Lewis-savat, semlegesíteni valamivel 🤔 oltani talán. Hmm tudom, hogy amikor cracket akarok szívni, a kokain hcl egyszerűen szart se ér, de ha adok hozzá valami bázist, ami kokainbázissá alakul, akkor a hcl eltűnik. A hidrogén-klorid egy elég erős sav, szóval talán egy erős bázist kellene kipróbálnom, hogy semlegesítsem. Kíváncsi vagyok, hogy a lúg működne-e, az egy erős bázis. NaOH, nátrium-hidroxil?? 👎 nátrium-hidroxid? Nátrium. Hidroxid hidrogén. Klorid...nátrium-klorid...hidrogén-hidroxid. Só.víz. nátrium-hidroxid és hidrogén-klorid sót és vizet alkot. Reagálnak és semlegesítik egymást 💩💩💩
 

Smasherunlocksit

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 22, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Oké, tehát mondjuk, hogy lényegében 100mg oxi HCL és HCL van, valószínűleg az egyenértékűségénél vagy annak közelében? milyen mól Naoh oldat legyen. vagy ha akarsz segíteni nekem a matematikával, mert im nem jó benne, milyen százalékos soultion és mennyi soultion használok? Nem kellene kezdenem azzal, hogy ténylegesen hozzáadok egy kis kis mennyiségű hcl-t, hogy csökkentsem az oxigénmintát ~3ph-ra, majd hozzáadom a Naoh soultiont, ürítsem le a soultiont a perciptánsomról, majd hagyjam teljesen megszáradni? nem vagyok túl jó a matematikában/számok konfigurálásában.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Megnézném a th kpa-ját, bármi is legyen az alapmolekulád, és addig használnám a naoh és lakmusz oldatot, amíg 2 egész számmal alacsonyabb nem lesz a kpa-nál, és kijelenteném, hogy 100% -ban deprotonált (a molekulák 100% -a a bázisformán van). Ezt a módszert olvastam
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ha beírja a Google-ba az oxycodone pka-t, a legfelső találat springerlink szerint az oxy 95%-a egyesül ph9-nél, míg alacsonyabb ph-nál több oxycodone protonálódott....egyesült= nem ionos. Protonált hozzáadott hidrogén, savasított
 
Top