MDA A HELIONÁLIS - MADÁRIJESZTŐ MÓDSZERBŐL

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Ismeri valaki ennek a receptnek a többi részét? Ez egy híres szintetikus útvonal, a végére lenne szükségem, a hofmann átrendeződés TCCA-t használó részére az MDA kialakításához. Köszönöm szépen.

Kövesse az alábbiakat:




100g
Helion (100g ~92ml)
Hidroxilamin HCl (36,93g)
DMSO (500ml)
NaOH (21g)
H2O2 30%-os oldat (ph 7,5-7.
8)
(600ml)

Helionális tömeg: 192,21g/mol
Hydroxilamin.HCl tömege: 69,49g/mol

Az aldehidet (.52mol, 100g) hozzáadtuk a hidroxilamin HCl (.53mol, 36.93g) DMSO-ban (500ml) lévő oldatához. Ezt az oldatot ezután 90 percig 85-90*-on melegítettük forró/forraló víz felett, erőteljes keverés mellett [ügyeljünk arra, hogy az RBF felül nyitott legyen]. A hő levételét követően az oldatot keverőn hagytuk állni, amíg a hőmérséklet el nem érte a ~80*-ot, és vizes NaOH-t adtunk hozzá**, amíg a 10-es pH-t el nem értük (a NaOH-oldat hozzáadása füstöt és az oldat elsötétedését okozza. Éles pH-változást észleltünk). [opcionális: 6 g szódabikarbónát adtunk hozzá pH-pufferként]. Ezután 70*+ hőmérsékleten 500-600 ml semlegesített 30% H2O2-t cseppenként adtunk hozzá egy adagoló tölcséren keresztül, a hőmérsékletet 95* alatt tartva, és figyelve a pH-t, hogy 9-10 között tartsuk (szükség esetén 10% NaOH oldatot adjunk hozzá). Az adalékolás befejezése után a reakciót addig hagytuk keverni, amíg a gázfejlődés és az exotermia meg nem szűnt. Az így kapott világossárga oldatot egy 50* körüli hőmérsékletű pyrex tálba öntjük, és 0*-os hűtőszekrénybe tesszük, és egy éjszakán át hagyjuk állni. A kapott kristályokat vákuumszűréssel megszűrtük és vízzel mostuk. Kvantitatív hozam. (Szikrázó fehér amidkristályoknak kell lenniük, esetleg sárga színű nyomokkal, amelyeknek vízzel történő mosás során le kell válniuk).

Az alacsony hozam oka lehet a hidroxilamin/DMSO túlmelegítése (100* fölött bármi, ami sárga, tisztátalan amidot/alacsonyabb hozamot okoz), és a nem elegendő H2O2 hozzáadása a megfelelő pH-tartományban.
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
u tette valaha is ?
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Én nem, de hazámban több titkos laboratórium is készít MDA-t ezen a szintetikus úton
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
Hol találta ezt a szintézist?
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
A brazil rendőrség egyik munkájában, amelyet az interneten csatoltak az összeszerelt laboratóriummal és a recept kézzel írt részével, valamint egy másik fórumon a darkweb-en. Ez egy egyszerű útvonal, amelyet számos titkos laboratórium használ az MDA előállítására.
 

Unclejoe007

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Ha valaki már kipróbálta ezt Kérem, ossza meg velünk, hogy mi lett belőle!
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Bro tudom, hogy tudnék adni neked egy jelet róla adj hozzá engem telegram: kharp12
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Már megkaptam a teljes receptet bro, sikerrel jártam.
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Hol találom a teljes receptet? Két kutya pocsék hozamot adott, soha nem 40% fölött.
Úgy érzem, hogy egy reduktív amináció titán tetroxiddal jó teszt lenne...
Gondolatok?
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Mit semlegesít 30% H2O2; hogyan lehet egy bázist "semlegesíteni", és mégis bázisként viselkedni?
 
Top