MDMA-sók furcsa problémája

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
A pmk glicidátból mdp2p-t kaptam és Al/Hg-n keresztül redukciót végeztem, a végén 15g mdma hcl sókkal. Acetonnal többször is mostam.
A probléma akkor jött, amikor 10g sót oldottam fel az átkristályosításhoz. Amikor feloldottam, az oldat zöld lett, majd sötétzöld, és elvesztettem az összes sót, utána nem volt só, még megpróbáltam elpárologtatni az összes vizet, és így a sók egyáltalán, majd a többi 5g termékkel próbálkoztam, és ugyanezt az eredményt kaptam, sötétzöld oldat és "megsemmisült" termék.

Hogyan lehetséges, hogy elveszítem az összes termékemet? Teszteltem a marquis, az mdma, nem próbáltam megismerni a hatásokat, de nagyon keserű íze volt.
A túl sok hő károsíthatja az mdma hcl sókat?

Köszönöm
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
heta ne károsítsa mdma molekula. de van túl sok adulterant együtt a mdma ez miért zöld vagy fekete zöld. nehéz megmondani pontos lehet 40% adulterant ez elég normális a cledestine laborban. minden ez a barna hatalmas sziklák "pezsgő" eladott a piacon körülbelül 60% tisztaságú valóban . akkor ha párolog vízzel forralás egyszerűen párolog a mdma túl bro. túl rossz. túl rossz.
Milyen szaga van a termékednek? Kibaszott ánizs szag?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Le tudná írni a lépéseket, amelyeket végrehajtott?
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Újra elvégeztem a redukciót, és ezúttal nagyon jó és tiszta sókat kaptam, nem tudom, miért volt "hibás" sók az előző tételhez képest eltérőek
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Szintén az előző tételből a sók porszerűek voltak, és most kristályos formában, talán megsérültek a sók hővel és a szolban lévő savfelesleggel?
 
Top