MDMB-4en-PINACA(5-CL-ADB-A)

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
FNXiWMIylS

KépletC20H27N3O3
Moláris tömeg357,454 g-mol-1
Az MDMB-4en-PINACA az 5F-MDMB-PINACA-tól az 5fluoropentil pent-4-én-rész (4-en) helyettesítésével különbözik.
A CB1-receptor erős agonistájaként hat, EC50-értéke 2,47 nM.

Több éves kiterjedt kutatásom van a kannabinoidokkal, és a kutatásaim során ezt a vegyi anyagot találtam a királynak (egyelőre).
Ez a leghatásosabb kannabinoid.
Soha nem találtam szintézis útvonalakat hozzá, bár, ha valaki tudja vagy meg tudja találni az útvonalat, úgy gondolom, hogy felbecsülhetetlen értékű információ lenne.
Ezért csináltam ezt a szálat minden érdeklődőnek.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Mondjon többet a kannabinoid használatáról. Milyen időtartamú expozíciót és milyen koncentrációban használták az alapanyaghoz? Mely hatások a jellemzőbbek? A szintézis útvonala kiszámítható.
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Soha nem próbáltam.nem fogyasztok kannabinoidokat.de dolgoztam vele párszor és minden alkalommal jobban szerették a laborpatkányok mint a többit.az arányokat sokkal jobban lehetett nyújtani mint a többit.adb-butinaca közel áll ehhez.hatásai amennyire tudom eufória,disszociáció,bólogatás.És erősen addiktív.Ez a generációs noids tiszta dope vagy crack egy hosszú szakaszon jwh begginings.I nem tudok beszélni koncentrációk, mert én használtam sok forrásból és a minőség változó.(I dont hiszem, hogy valaha is volt a tiszta chem).But azt mondják, aktív adagolás mikrogrammban.Az én becslésem szerint 30% -kal erősebb, mint a második legerősebb (összehasonlíthatatlan a jwh generációval).A kínai laboratóriumok néhány hónappal ezelőtt leállították minden Cb1 receptor agonista gyártását, és csak néhány uniós beszállító rendelkezik még mindig (nem tudom, hogy folytatják-e a gyártást, de vannak pletykák a tiltásokról).A kínaiak új Cb2 agonista kannabinoidokkal jöttek ki, de mindegyikük inaktív és szemét.Vannak pletykák arról, hogy újak készülnek, de majd elhiszem, ha látom.Jelenleg az én tapasztalataim szerint az MDMB-4en-PINACA a legjobb, amit most kap (vagy a legrosszabb, attól függően, hogy kit kérdezel), az adb-butinaca a második és valószínűleg az 5f-mdmb-2201 a harmadik (elég ritka manapság).
Tehát a közelmúltbeli tiltások mellett ennek a vegyületnek a szintetikus útvonala értékes lenne.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
A szintézis hasonló a sorozat többi kannabinoidjához. Allyl csoportot cserélünk cas 1119-51-3 reagensre (5-brom-1-pentén) az indazol-3-karboxilát allyilálásához. Erős bázisra van szükség - fémalkoixdok (nátrium vagy kálium aktív fém acoholban - metanol, etanol, izopropanol, butanol). Ez a reakció nagyon gyúlékony, és jobb vásárolni a piacon. azt hiszem, kiszámítjuk a költségét az összes szükséges reagensek és azok mennyisége, ha van rá szükség.
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Reagensek:
indazol-3-karboxilát, kénsav conc., metanol (etanol vagy más alkohol, de a metanol a legjobb) vagy vásároljon metil (etil) 1H-indazol-3-karboxilátot.
5-brom-1-pentén, aktív fémalkoxid (NaOMet, t-BuOK. stb.), THF, DMF
Amidálás: EDC HCl, HOBt, DIPEA és L-tert-leucinamid.
Az L-tert-leucinamid szintézise nehézségekbe ütközik, és nehezen hozzáférhető, de jobb, ha a gyárból szerzi be.
Az L-valinamid jobban elérhető lesz, de a kannabinoid vele együtt kevésbé hatékony.
 

mekarjaya

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
A Vettem cas 43120-28-1 Kínából, hogyan készítsek 5cladba kérem tanítson meg, hogyan keverjük össze az l-tert-leucinamid-hidrokloridot és az 5bromo 1pentént.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Igen, tanulmányoznom kell más kannabinoidok szintézisét, hogy egyáltalán elkezdhessem ezt a szintézist megfontolni, mivel nincs tapasztalatom a kannabinoidok szintézisében. kisléptékű kísérletek, majd GC/MS ez akkor.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u tapasztalatot szerezhet a szintézisről az olyan egyszerűbbeken, mint a JWH-018. Ehhez a TOP (5-CL-ADB-A) kannabinoidhoz tudnunk kell u régiót, a beszállítók kémiai reagensek kereséséhez, és segítünk a szintézis lépésről lépésre történő elvégzésében.
 

rclabstore.com

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 28, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
A jwh szintetikus útja hidrogénezési reakció, a reakció hidrogéngázt termel, amely egyesek számára veszélyes, akik nyílt lánggal melegítik, és kondenzációs reflux szükséges az előállításához. Ennek a terméknek a szintéziséhez általában kétféleképpen szintetizálják a terméket, az egyikhez nátrium-hidridre, a másikhoz pedig tetrahidrofuránra és kálium-ert-butoxidra van szükség. Az 5cl szintézise azonban viszonylag egyszerű.
 

mekarjaya

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
AC beszélhetünk személyesen? Nem értem, hogyan kell elkészíteni. Egyszer megpróbáltam cas 43120-28-1-et készíteni 5bróm-1penténnel, dmf-fel és kálium-karbonáttal összekeverve. Az eredmény az lett, hogy egyáltalán nincs hatása, nagyon rossz.
 

a114488

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 4, 2021
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Tehát, ha van MDMB-4en-PINACA, hogyan kell szintetizálni?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
EU-régió.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
HI,milyen felszerelésre lenne szükségem, és milyen lépések különböznek az adb-pinaca szintézistől?Köszönöm.
 

dirtred

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
A rotációs desztillálót az 5cladba használják ,de hallott lehet tenni, mint az adbb. Adbb és 5cladba főzni 5 óra nettó 70-80 fok között
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jobb, ha itt részletesebben elemezzük a szintézist. A kénsavval való munka elkerülése érdekében jobb, ha közbenső 1-metil-1H-indazol-karboxilátot (cas 43120-28-1) találunk. Ezután az első reakció, amellyel foglalkozni fogunk - ez egy indazol-származék alkilezése. Az alkilezés poláros aprotikus oldószerben (THF, DMF) történik erős bázis (nátrium-hidrid. nátrium- vagy kálium-metilát, etilát vagy butilát stb.) jelenlétében. Ez a reakció nagyon érzékeny a vízre (tűzveszély!). A fő szabály az ideálisan száraz berendezés és a tökéletesen száraz oldószerek. A berendezéseket száríthatjuk irányított hővel (építőipari szárító), az oldószereket vízelvezető szerekkel (kalcium-klorid, magnézium-szulfát stb.). A helyiség ne legyen magas páratartalommal, ez kritikus lehet az öngyulladási reakció szempontjából. Bármilyen használt üveg, kanál, kanál legyen tökéletesen száraz, egyetlen csepp víz se legyen rajta. Magát a reakciót erős hűtéssel (jég-vízfürdő) kell elvégezni, ugyanezzel a céllal - hogy a reakció ne égjen le. Ha meggyullad, akkor úgy néz ki, mint egy vulkánkitörés. Szükség van egy tűzoltó készülékre a közelben és a tűzszövetre, hogy átfedje az oxigén hozzáférését a lánghoz. Ha megteremtettük az ideális feltételeket (megszáradt felszerelés, oldószerek, helyiség) Készen állunk a reakció elindítására. Szeretem használni DMF és nátrium-hidrid ásványi olajban. Először DMF-ben 1-metil-1H-indazol-karboxilát oldatot készítünk, majd jég-vízfürdőben hűtjük. A lombik térfogata a reakció méretezésétől függ. A lombik alakja lehet kerek aljú (ha van állványunk a lombikok tartására), lapos aljú vagy erlenmeyer, ha hirtelen kéznél van. A kerek aljú lombikban a hűtés sokkal hatékonyabb a teljes térfogatra. Állvány nélkül kézzel hűthetjük és keverhetjük a keveréket. Miután lehűtöttük a lombikot, kis adagokkal kezdjük el szórni a nátrium-hidridet az oldathoz, minden egyes hozzáadás után alaposan megkeverve, nem véve ki a hűtésből. 10 g 1-metil-1H-indazol-karboxiláthoz 2,4 g kereskedelmi forgalomban kapható nátrium-hidrid 60%-ra van szükségünk ásványolajban. A teljes nátrium-hidrid hozzáadása után levesszük a jég-vízfürdőt, és szobahőmérsékleten keverjük legalább egy órán át. Keverhetjük kézzel és mágneses keverővel is. Ez idő elteltével a lombikot a frissen elkészített jég-vízfürdőben hűtjük. Most 5-brom-1-penténre, cas 1119-51-3 (12 g 10 g indazolszármazékra) van szükségünk. Ezt folyamatos keverés és hűtés mellett cseppenként kell hozzáadni. Ehhez használhatunk fecskendőt (mindent kézzel készítve), vagy használhatunk a lombik fölé állványra rögzített csepegtető tölcsért. Az összes hozzáadás után vegyük le a hűtést és keverjük meg az éjszaka (mágneses keverőn vagy kézzel lombikban, ha nincs sitrrer). Idő után hideg vizet öntünk a lombikba. A víz mennyisége legalább kétszerese a DMF mennyiségének, jobb, mint 3-4 ekvivalens vagy több. A DMF kezdeti mennyisége abból indul ki, hogy milyen mennyiségű indazolszármazékot lehet feloldani. Optimális esetben ez 3 ekvivalens feltételesen (30 ml 10 g-nál minimális). Ezután, miután a reakcióelegyet vízzel kevertük, etil-acetáttal extraháljuk. Az etil-acetát száma az elegy teljes térfogatának legalább 30% -a. Ennek eredményeképpen 10 g lombik minimális mennyisége: 10 g indazol+30 ml DFM+10 ml pentén, 60 ml víz, 30 ml EtOAc = 150 ml lombik térfogata minimális 10 g indazolszármazékhoz. Az etil-acetátot vízzel lehet mosni, sóval telített, száraz magnézium-szulfátot a vízmaradéktól, és az oldószert elpárologtatni, hogy olajként kapjunk egy származékot. A desztillációval és annak változataival kapcsolatban külön témát hozunk létre. Ha bármilyen finomításra van szüksége a berendezésekhez ebben a szakaszban, akkor várom a kérdéseket.
 
Last edited by a moderator:

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Kedves szakértő!
Mi a szintézis következő lépése, miután megkaptuk az olajat az Ön által leírtak szerint.
Ez a végtermék, és kezdhetjük a kristályosítást, vagy amidálást kell végeznünk, mint az ADB-PINACA főzés utolsó szakaszában ?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Mindent elkapok, de van néhány kérdésem.az etil-acetáttal történő extrakció lépésnél a rétegek elválnak, amikor etil-acetátot adunk hozzá, és kivonjuk a vizes réteget?dobja elmenti?Szintén hogyan működik az etil-acetát vízzel történő mosása csak a víz hozzáadása telített sóval és szárított?Oldószer elpárologtatása szobahőmérsékleten?És amikor csak tudod a desztillációs folyamatot, hogy megkapjam a teljes képet a folyamat elejétől a végéig, az fantasztikus lenne.Köszönöm ember.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Igen, csak megfelelően hígított DMF-et lehet etil-acetáttal vagy más oldószerrel (éter, benzol stb.) extrahálni. A leválasztott kivonatot elegendő másodszor is tiszta vízzel kimosni, hogy az esetleges DMF-maradványokat kivonjuk. Ezután az oldószert kívánatos szárítani és alacsony hőmérsékleten desztillálni. Szobahőmérsékleten ez lehetséges, de hosszabb ideig tart. A folyamat felgyorsításához használhatunk forró fürdőt. Ideális esetben vákuumdesztillációt alkalmazzunk.
 
Last edited by a moderator:

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8

Hány gramm 1H indazol 3 karbonsavra van szüksége 100 g előállításához és 1 kg termék előállításához ?


Mennyi az anyagköltség és az előállítási költség 1 kg előállításához.
 
Last edited:

haribo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 26, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
@sirmtr szia barátom ez az 1200g metil 1h jól működött, mint az 5cla fő prekurzora, vagy szükség volt más összetevőkre, hogy uo a prekurzor?
 

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Bárcsak hozzájárulhatnék ehhez a közösséghez, de ti túl okosak vagytok nekem, srácok, nagyon jól csináljátok, hogy aktívan tartjátok a fórumot.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
1200g indazol körülbelül. Árak az Ön tartózkodási helyétől és szállítóitól függően.
 

haribo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 26, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hello William dampier remélem, hogy jól van a barátom.. az 1kg prekurzorral kapcsolatban a teljes készletcsomagban lévő 1kg prekurzorral kapcsolatban Kínából... azt mondod, hogy 1200g metil 1h ez az egyetlen összetevő, amely az 5cladba fő prekurzorához szükséges? Nekem 5kg van belőle kéznél. A dmf, 5bromo, kálium-karbonát, vagy lehet, hogy megpróbálom tert-butoxid, mint egy tesztelő főzés.. az összes lépést teljes mértékben követte a korábbi főzések a hőmérséklet, az idők, és a hűlés és öblítés időszak ez jó eredményt 👍🏽 Én már hozott sok teljes készletet Kínából, és nagyon megbízhatatlan.. köszönöm az idejét ma.
 

pvp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 22, 2023
Messages
18
Reaction score
6
Points
8
Így van ez nálam:
dmf, 2,5-3 liter (68-12-2)
Kálium-karbonát, 850g (584-08-7)
5-Brom-1-pentén , 500 g (1119-51-3)

Jól gondolom, hogy a főanyag 43120-28-1?
 

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
8
5 bromo 1 pentén , elérheti 580g jobb, hűtés után, akkor kap 1.5kgs kész, akkor minden jó, DMF tudna csinálni 3L jobb
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Az "5-fluoropentil helyettesítése pent-4-én résszel" ehhez az eljáráshoz az 1-Bromo-5-fluoropentán CAS 407-97-6 lenne? A nátrium-hidrid az ideális reagens, vagy az "erős bázis" jobb választás lenne (esetleg nátrium- vagy káliumfém), és van-e szükség bármilyen más jelentős változtatásra, vagy egyébként fel kell-e hívni a figyelmet?
Köszönöm
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ehhez a reakcióhoz különböző alkilhalogenideket használhatsz
Fémek alkoxidjai is használhatók (erős bázisok), igaza van.
 
Top