MDP2NP MDA-ból NaBH4/CuCl2 reduktív amináción keresztül MDA-ba?

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Tényleg olyan egyszerű, mint az amfetamin egytégelyes szintéziséből származó P2NP MDP2NP-vel való helyettesítése? Milyen egyéb megfontolásokat kell figyelembe vennem, ha ez valóban működik?
 

Pulser

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 28, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
1. Az MDA előállításához MDP2P/ammónia-acetát >imin> szükséges.

2. Ha van NaBH4, nincs szükség CuCl2-re.
A cianoBorohidrid jobban működik ebben a reakcióban.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Sajnos nincs hozzáférés az MDP2P-hez (hacsak nem tudom az MDP2NP-t MDP2P-vé alakítani) vagy a cianoborohidridhez. Más nitrosztirén-kísérletekből származó NaBH4/CuCl2-hez és MDP2NP-hez viszont van hozzáférésem.

A módszer, amire az eredeti hozzászólásban hivatkozom, itt található: https://bbgate.com/threads/one-pot-amphetamine-synthesis-from-p2np-with-nabh4-cucl2-1kg-scale.70/.

Csak arra voltam kíváncsi, hogy ha az MDP2NP helyettesíthető a P2NP-vel, a metiléndioxi csoport túléli-e a reakciót és a P2NP-hez hasonlóan, és MDA-t termel?

Olvasom, hogy az MDP2NP MDA-ra való redukciója sikerrel járt ebben a szálban itt: https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15090.0

De kíváncsi voltam, hogy valaki csinált-e már ilyet, és van-e első kézből származó tapasztalata vagy tippje a szintézishez, ha lehetséges.
 

Pulser

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 28, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Biztos nagyon késő este volt, hogy egy teljesen más kérdésre válaszoljak, mint amit feltettél.

Utánanézek, és meglátjuk, mi a véleményem.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ha Al/Hg, Al/Ga jóddal (másképp nem működik) és 30-35 Celsius-fokig hevítéssel, valamint a metilamin/nitrometán helyett etilamin/nitroETHANE-vel csinálod, akkor az egy edényben is működik.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Igen, pontosan ugyanúgy működik. Az eredmény Mda helyett csak A. Javasolnám az IPA lepárlását, bázis hozzáadását és az NP-vel történő extrahálást. Ezután normál feldolgozás.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Sok fizikai tulajdonságbeli különbség van az MDA-hidroklorid és az MDA-szulfát között? Még soha nem állítottam fel HCl gázkészüléket, és csak lustaságból akarom megpróbálni a kénsavval való sózást, hacsak tényleg nem éri meg HCl-t csinálni, akkor megyek előre és tanulok lol.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Majd beszámolok, ha kipróbálom ezt a szintetizátort. Valószínűleg ez lesz a következő projektem :)
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Csinálja a szulfátot a szokásos módon. Könnyebb, ha már ismeri az eljárást, és tudni fogja, hogy valóban előállított-e valamit. Később kipróbálhatod a Hcl-t, majd ha akarod, akkor megismered a dolgot.

A szulfát mindenhol jobb választásnak tűnik az MDa..... esetében, vagy legalábbis ezt olvastam.
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Mivel történetesen releváns a poszt jelenlegi fejlődése szempontjából, hogyan lehet, hogy az mda hcl nem rendelkezik ugyanazokkal a hidroszkópos tulajdonságokkal, mint az amp hcl?

Ami a redukciót illeti, magam is sokat töprengtem ezen... ha valóban működik, mint a megfelelő nitrop közvetlen redukálója, a nabh4 / cupric messze a titkos útvonal lenne. a LiAlH hozzáférhetősége korlátozott és a költségek vagy az amalgámmal vagy a higannyal, hogy megküzdjünk, miért kockáztatnánk, ha nem kell.

Szintén úgy gondolom, hogy a szulfát bármi is szívás személy szerint, és gyengébb, mint a megfelelő hcl só. Hol van valaki, aki tényleg tudja, hogy miről beszél, hogyan kapjuk meg a stabil amp hcl, Nem goo pocsolyák
@InLikeFlynn hipotetikusan Gyakoroljuk, hogy hcl generáció készítsen magának egy tisztességes készüléket ex csepegtető tölcsér,egy lyuk dugó, szűrő lombik, ptfe tömlő a mellbimbóról, sorban szárító cső üvegcső hegye és szorítsa állványra. További szárítás nélkül én kénsav csepegtetésével mennék vizes hcl és nacl nedves slussz konzisztenciára. És csinálj néhány száraz futást, mielőtt megpróbálod a drága hipotetikus fb-n, amit dolgoztál.
alternatívaként, titrálni w / vizes Hcl 37% Azt hiszem, valójában a legjobb azonban több készséget igényel. hipotetikus kell pontosan hozzáadni x mennyiségű sav le 6 5,8 trükk a hozzáadás csak egyszer adunk hozzá, és hagyjuk, hogy xtal zavartalanul xtal
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ezt készítettem el, nem emlékszem, hogy kellemetlenségek nélkül, az Al/Hg redukció eszközeim, de nem emlékszem, hogy milyen sav van benne, izoláltam a tényleges sót, de a sóforma alkalmas hosszabb távú tárolásra, és nem szükséges, ha a nitrogén metilálását tervezi (amit soha nem tettem).
 
Top