MDP2P Gőzdesztilláció

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Számos gőzdesztillációt végeztek a 28578-ból szintetizált MDP2P számára. Megpróbáltam gőzfejlesztőt használni 105C-os gőzzel, kálium-karbonát hozzáadásával a desztilláló lombikhoz, a víz mennyiségének beállításával a desztilláló lombikban. Próbáltam telített sóoldatot is hozzáadni a desztillált oldathoz, és mindig DCM-mel extrahálni. A hozam minden alkalommal 0,5-1 ml MDP2P minden 100 ml desztillált vízhez. Megnéztem az online forrásokat Hellman mdma.ch-n található posztjából, tényleg 1 ml MDP2P-nek kell lennie minden 100 ml desztillált vízre?

Jr0uSXZOi6


Myk3Q1wtnx


E5IY2NUa4M
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
a gőzfejlesztő mellett egy további hőforrást is használnia kell.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
a desztilláló lombikot a külsőleg keletkező gőz mellett olajfürdőben 80C-ra melegítjük.
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
Szia!

Csak így néz ki, vagy túl kevés olaj van az olajfürdőben? Olyan magasnak kell lennie, mint a lombikban lévő szint. És meg kell győződnöd róla, hogy így is marad. Ez azt jelenti, hogy ha a lombikban a vízszint az olaj szintje fölé emelkedik, akkor kellően fel kell melegítened (130°C-ra állítva talán elég lesz). Ha a vízszint túlságosan lecsökken, akkor a hőfokot egy kicsit csökkenteni kell.
Azt sem szabad elfelejtenie, hogy a mágneses keverő beállított hőmérsékletének semmi köze a lombikban lévő hőmérséklethez. Legalább 20°C-kal magasabbra kell beállítani, mint a lombikban várható hőmérséklet.
És tekerje be az egész gőztömlőt alumíniumfóliába.
Végül azt sem szabad elfelejtenie, hogy az összes bevitt hőt újra el kell vezetnie. A Liebing hűtője elég kicsinek tűnik. Remélem, van egy vákuum bemeneted, ami egy gázmosó lombikhoz van csatlakoztatva, amit jégvízbe merítettél.

Sok szerencsét legközelebb.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Az egész rendszert nyomás alá kellene helyeznie, hogy tisztességes eredményeket kapjon. Egyébként a legjobb esetben 1 ml és 100 ml között.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Uraim.
Tökéletességre van hangolva a gőzdesztillációja?
Megosztanád velem? Megakadtam ezzel a problémával.

Én is ugyanazt a gyorsfőzőt használom, mint önök.

10 literes gyorsfőzőt. 5L-es desztilláló palack. Mennyi P2P-t tudok desztillálni egyszerre?

Mi a P2P és a kálium-karbonát oldat aránya?
 
Top