Mefedron 4MMC

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlöm!

Nem tudom, hogy ez-e a megfelelő rész erre a kérdésre.

Alkalmanként használom a 4MMC-t, és a tiltás előtti korszakban is voltam felhasználó, így tudom, hogy mire képes a 4MMC.
Azonban a mai piacon minden cucc, ami a piacokon található, barna, szürke, sárga, tehát koszos. És a probléma az, hogy nem lehet megmondani a reagens teszteléssel, hogy 4mmc vagy valami mmc családba tartozó, vagy CMC vagy CEC. Az egyetlen lehetőség, hogy elküldöd egy laborba.

Szóval a kérdéseim hozzátok, tud valaki olyan forgalmazót, aki jó minőségű 4MMC-t árul és Hogyan tudom a koszos 4MMC-t tisztítani otthoni eszközökkel...?

Köszönöm!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ha 4mmc-t vásárolt, de piszkos terméket kapott, és nem biztos benne, hogy az mefedron.
Akkor meg kell tennie:
1) Végezze el a mefedron értékelését
2) Tisztítsa meg ezt a terméket.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mephedrone-4-mmc-assessment-protocol.364/
 
Last edited by a moderator:

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Köszönjük!
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
keressen lengyel eladókat, volt egy zeonpl (később ethernal) nevű, de nem vagyok benne biztos, hogy már aktív. Jó 4mmc-je volt. Nekem rossz tapasztalatom volt a netherland verndorral, az biztos nem 4mmc volt! Intenzív sóvárgás, de semmi élvezet, túladagoltam magam és nem tudtam normálisan lélegezni a tüdő súlyos érszűkület miatt és mentőt kellett hívni. De gyorsan elmúlt szerencsére
 
Top