Question Higany-nitrát ?

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Van itt a fórumon valaki, aki higany-nitrátot árul?

Kimerítő teljesen hőmérőket keresni és magadnak készíteni. És úgy gondoljuk, hogy itt problémát okozunk, így mindig ugyanazt az erőt veszítjük el, és amikor az elkészített higany-nitrátot a hűtőszekrényben tároljuk, úgy gondoljuk, hogy néhány nap után elveszíti tulajdonságait. Keressük Európában, és sehol sem találjuk, és az Amazonon sem.

Tehát ha valakinek higany-nitrátot kell árulnia, akkor tényleg megvenné, legalább egy kicsit, amíg Európában nem jön valami konkrétum, amit mi magunk is megvehetünk.

Vagy a higanynak van valakinek eladni valója?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Egyesek az Amazonról rendelnek higanykapcsolókat a Hg(NO3)2 előállításához, a nitrát helyett higanyklorid is használható.
Loot az amfoszintézisnél higany nélkül.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Jó Dani.

Van egy orosz cég, amelyik higany-nitrátot árul, ha akarod a nevét, privátban megadhatom neked. Vettem egy keveset és 3 hét alatt megérkezett.

De végül nem volt rá szükségem, mert megpróbáltam a szintézist higany-kloriddal elvégezni, amit Spanyolországban tudok vásárolni (ha Európából vagy, talán elküldhetem neked, ha érdekel).

A higanykapcsolók kérése, hőmérők használata... egy olyan út, amit el akartam kerülni, nagyon nehézkesnek tűnt, ha jó produkciókat akarsz kapni.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Mikor végezte ezt el? Úgy hallottam, hogy az EU és Ru között logisztikai problémák vannak. Néhány embernek gondjai vannak az onnan történő szállítással.
 
Top