Meszkalin 3,4,5-trimetoxifenil-2-nitroetán

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Hello

Találtam realy könnyű meszkalin szintézis.


Elvégeztem az összes lépést, és a végtermék 3,4,5-trimetoxi-fenil-1-nitroetán, ahogy a szintézis dokumentum végén szerepel, vagy 3,4,5-trimetoxi-fenil-2-nitroetán, ahogy a dokumentum címében szerepel.

Aztán bevettem 300mg-ot, és 1 óra múlva nagyon jól aludtam, és kb. 3 órával később bevettem még 300mg-ot, és nem éreztem semmit.

Meg tudná nekem mondani, hogy a termék bomlása ilyen gyors-e, vagy a termék, amit ez a dokumentum készít, még nem a meszkalin.....

Kíváncsi vagyok, hogy mi a baj, mert az egész folyamat nagyon könnyen megy és a végtermék úgy néz ki, mint a képeken.

Kérem segítsen :D
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Azt is hozzátehetem, hogy a marquidse reagenssel ellenőrzött termék narancssárga, ahogy a meszkalinnak lennie kell.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm! Ön 3,4,5-trimetoxifenil-2-nitroetánt állított elő, amely a meszkalin prekurzora. A meszkalinról itt olvashat. Ez az oka annak, hogy a meszkalin (különböző anyagok) semmilyen hatást nem váltott ki nálad.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Köszönöm, hogy most már értem. Ez nem redukált. Nem találtam semmilyen cikket vagy dokumentumot a 3,4,5-trimetoxi-fenil-2-nitroetánból származó meszkalinról, de a 3,4,5-trimetoxi-béta-nitrosztirénből származó meszkalinról rengeteg van, így erre fogok menni...

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mescaline-with-nitromethane-1000g-scale.76/

Jelentem, ha sikerrel járok :D. Ne aggódj G. Patton - a tudomány kedvéért csináltam. :D
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
De szintén csak ezt az információt tudtam megtalálni az interneten:

theindoleshop.com
A meszkalin-dihidronitrosztirén, más néven 1-(3,4,5-trimetoxi)fenil-2-nitroetán, a 3,4,5-trimetoxi-béta-nitrosztirén kémiai származéka. A meszkalin-nitrosztirén (3,4,5-trimetoxi-béta-nitrosztirén) nátrium-borohidriddel történő részleges redukciójának terméke. Kémiai szerkezetét tekintve közelebb áll a meszkalinhoz, és a nitrosztirén C=C kettős kötése már telített C-C egyszerű kötéssé redukálódott. Ezért kevesebb kémiai energia szükséges a nitrocsoport aminná történő redukciójához.

A kutatások kimutatták, hogy a nitroalkánok (mint például a meszkalin-dihidronitrosztirén) elméletileg aminokká redukálhatók nátrium-ditionit (a fakészítésben gyakori redukálószer) és egy PTC (fázistranszfer-katalizátor), például oktilviologén segítségével [1]. Az oktilviologén helyett más PTC-k is használhatók, például kvaterner aminsók.


Tehát talán van egyszerű módja a 3,4,5-trimetoxifenil-2-nitroetán meszkalinná történő átalakításának - de nem találom, hogyan kell ezt megtenni...
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Oké van módom arra, hogy a meszkalin-dihidronitrosztirént, más néven 1-(3,4,5-trimetoxi)fenil-2-nitroetánt meszkalinná alakítsam:

1. A reaktorba 2:1 arányú IPA/H2O oldatot (18 liter) adtunk.
2. A NaBH4-et (1200 g) egyszerre adtuk hozzá, és megkezdtük a keverést.
3. A meszkalin-dihidronitrosztirént, más néven 1-(3,4,5-trimetoxi)fenil-2-nitroetánt = (1000 g) kis adagokban adtuk hozzá úgy, hogy az elegy hőmérséklete ne haladja meg a 60 *S-t.
4. CuCl2-t (72 g) vízben (200 ml) lassan, cseppenként adtunk hozzá úgy, hogy az elegy hőmérséklete ne haladja meg a 80 *С-ot.
5. Ezt követően a reakciót külső fűtéssel 30 percig 80 °C-on tartottuk (ezt a lépést az én esetemben nem végeztem el, mert a prekurzor már majdnem kész volt a váltásra).
6. A reakcióelegyhez hozzáadtuk a NaOH 25%-os vizes oldatát (8 liter), majd a fázisokat elválasztottuk.
7. A vizes fázist 8 liter IPA-val extraháltuk.

Hagyjuk, hogy a rétegek elváljanak - hagyjuk egy ideig állni. Vegyük fel az újabb réteget. Ami megmaradt, az IPA hozzáadásával extrahálható. Ezután a mosásból származó feljebb lévő réteget és az IPA-t össze lehet tenni.

8. A 7. pontból származó sárga folyadékhoz 30% H2SO4-et adunk. Ezt cseppenként végezzük, arra törekedve, hogy a PH értéke lassan, cseppenként PH 6-ra csökkenjen. Akkor láthatjuk, hogy ez tejszerűvé kezd válni és kristályokat látunk. Hagyhatjuk a hűtőben (nem tudom, hogy ez segít-e), majd leszűrjük.

9. Megmarad a meszkalin-szulfát-dihidrát. Szép fehér, és ha akarjuk, acetonnal kimoshatjuk. Ez (C11H17NO3)2 x H2SO4 x 2H2O

Ez egyszerű - nincs szükségünk vákuumra...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Válaszoltam neked a Meszkalin témában. Ne sokszorozza ugyanazokat az üzeneteket különböző témákban, kérem.
 
Top