Meth egy teljesen kezdő számára

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ez lesz az első alkalom, hogy megpróbálom ezt, és őszintén szólva ijesztő, a kémiai ismereteim kevéssé vagy egyáltalán nem, és még mindig nem vagyok biztos abban, hogy melyik receptet kell használni, nagyon értékelném a segítséget három témában:

- Nem ismerek könyveket vagy videókat, amelyek segíthetnének nekem, mivel nem vagyok olyan, aki általában belemerül a kémiába, így bármi kezdetnek nagyszerű lenne, még csak nem is tudom megérteni, hogy ezek a reakciók hogyan hozzák létre ezeket az eredményeket, és mely vegyi anyagokat helyettesíthetem másokkal vagy szintetizálhatom magam....

- Meth recept, először úgy gondoltam, hogy a tablettákból kivont efedrint használom hozzá(http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hesis-from-ephedrine-or-pseudoephedrine.7394)./), de a szándékom nem az, hogy használjam, hanem inkább azt nézem, hogy lehetséges-e nyereséget termelni a jövőben (ismerek néhány embert, akik kereskednek), és az Ephedrin szükséges mennyiségét tekintve lemondtam róla, körülbelül 20 ~ 30 dollárba kerülne, hogy egyetlen gramm Ephedrinhez jussak (tabletták használatával, az Ephedrin más receptjei 100% -ban elérhetetlenek és teljesen érthetetlenek.) és hogyan vásárolnék több száz doboz OTC gyógyszert anélkül, hogy szemöldököt emelnék?, van egy másik recept, amely egy nagyon új(és szegény) labor számára lehetséges, de amely szintén skálázható ~100g súlyú tételekhez? ez túl sok?

- Vegyszerek és felszerelés, nagyon fáradt vagyok, hogy egyáltalán bárkiben megbízzak, aki elad nekem vegyszereket a drogok előállításához, vannak-e Dél-Amerikában olyan vegyszer-kereskedők, akik megbízhatóak?, és végül a lombikok és minden más egyelőre túl drága, tudok-e barkácsolni a droggyártáshoz? vannak-e erre vonatkozó útmutatók?

még egyszer mondom, ez lesz az első próbálkozásom, és ez ijesztő, minden segítséget nagyra értékelek, előre is köszönöm.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
P2P meth van egy videó a weboldalon. Végezzen kutatást arról, hogyan szerezze be a P2P előállításához szükséges anyagokat saját maga, és tegye meg. A shakenbake, a nyírfa redukció és a RED P / jód mind olyan módszerek, amelyek efedrint használnak. A szinte semmilyen felszerelést nem igénylő módszer a Shaknenbake. Csak szerezzen egy kemény palackot néhány pfed tablettát, lítium elemeket, metanolt, indítófolyadékot (dietil-éter), marónátron, ammónium-nitrátot és némi kénsavat (90% felett), és növesszen néhány golyót, hogy a palackban nyomást tartson. Ez nagyjából ennyi
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Utánanézek, köszönöm
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Kizárólag oktatási céllal, és hogy ya ne égjen le a tömb körülötted... Szerezz egy átlátszó szódásüveg, műanyagból, fedéllel. Tisztítsd meg és szárítsd meg alaposan. Ha víz vagy nedvesség kerül a lítiumra, az gondot fog okozni. Az ember vehet egyenlő arányban pszeudót, lúgot és a granulátumot egy instant hidegsajtolóból. Ismétlem, ne törje össze a benne lévő vízcsomagot. És győződj meg róla, hogy ammónium-nitrát. Megmondja a srác a tasakon az aktív anyagot. Egy csávó az összetört tablettákat és az ammóniás nitrátot beletenné a palackba, és másfél csésze Coleman tábori üzemanyagot, vagy bármilyen naftán alapuló anyagot adna hozzá. Egy csávónak szüksége lenne egy fogóra és egy vágócsőre. Fogjon meg egy AA lítium elemet az aljánál fogóval, és kezdje el lehámozni a fém burkolatot az elem körül. Melegedni fog, ne aggódjon. Húzza le félig, majd az ujjaival húzza ki a műanyag tekercset a belsejéből és tekerje ki. Két réteg műanyaggal borított sötét anyag lesz, ami olyan, mint a fém, és egy másik vékony darab a közepén, ami egyre sötétebb és melegebb. Ez a középső darab a lítium. Tépje 1"-os darabokra, és tegye a palackba. Gyorsan. Az ember dobozonként egy akkumulátort akar csinálni. Utoljára a lúgot adjuk hozzá, és a kupakot szorosan visszatesszük. Nem túl szorosra. Ezután kezdje el rázni. A körülményektől függően azonnal elkezdhet reagálni, vagy eltarthat egy ideig. A palack felmelegszik és megtelik gázokkal. Amikor úgy érzi, hogy mindjárt szétrobban, óvatosan és lassan lazítsa meg a kupakot, távol bárki arcától. Nagyon erős ammóniaszag lesz, ami fájdalmas lehet, ha szembe vagy tüdőbe kerül. Ismételjük tovább, folyamatosan erőteljesen rázva, amíg ki nem hűl, és nem marad benne nyomás. Dekantáljuk a folyadékot szűrőkbe és egy pohárba. Egy másik helyiségben használjon egy 2 literes kancsót és mossa n szárazra. A kupakba tegyünk egy lyukat, ami éppen elég nagy ahhoz, hogy egy kb. 2' hosszúságú vékony csövet nyomjunk bele. Dugd be körülbelül egy hüvelyknyire. Tegyen egy csésze sót az üvegbe, majd 2 evőkanálnyi kénsavat az üvegbe. Ne használjon kanalat... Tegye vissza a fedelet. Gyorsan. Füst fog jönni a házból. A másik palackból a folyadékba dugja a tömlőt, és kavarja meg. Ha kész, tegye a tartalmát a szűrőbe, és távolítsa el a fehér anyagot. Kemény könyvvel vagy bármi mással nyomja meg, csomagolja ki és hagyja megszáradni. Öntsön rá hideg etilalkoholt vagy acetont, és nyomja újra. Csomagoljuk ki és hagyjuk megszáradni. Kész
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Valószínűleg szükséged lesz némi időre ( Egy év), mielőtt megpróbálkozol ezzel. Régebben nem értették a fiziológiát Ezért lyukakat fúrtak az emberek fejébe, hogy kiengedjék a nyomást. Nem túl valószínű, hogy sikerrel jársz anélkül, hogy tudnád, hogyan működik. Csak próbálok megmenteni néhány pénzt/ujjat.
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Igen, megértem, hogy először sokat kell kutatnom, és köszönöm, hogy figyelembe veszi a biztonságomat, azonban nem tudom, hol kezdjem el egyáltalán megpróbálni megérteni, nincs hivatalos tudásom a kémiáról, és nem tudom, hol kezdjem, plusz minden itt Dél-Amerikában olyan drága, hogy már attól is hideglelést kapok, ha csak ránézek az összes laboratóriumi felszerelésre. Van valami könyv, amit ajánlani tudnál nekem? oktatóanyagok vagy videók is megfelelnek, köszönöm.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kémia libre egy látvány, amit használtam, hogy megtanulják az alapvető kémiai fogalmak, de ők 100 más, hogy megtanítja ugyanazt a dolgot. amikor a met Specifikusan csak néhány alapvető reakciók, hogy ott lesz, és vannak nevek, akkor nézd meg, hogy egy általános over veiw.A redukciós / oxidációs reakció 20 módon. Egy amináció egy másik 10. Egy nyírségi redukció és egy Leuckart rendkívül népszerű. lítium És az ammónia egy nyírségi, így az alumínium-amalgám és a foszforos / jód vagy hidrojódos sav. Ez a link szórakoztathat egy darabig https://erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html
és ha van egy kérdésed, ez valószínűleg megvan a válasz. Használja a keresést
elég információ van ahhoz, hogy legalább 6 hónapig eléldegélj (nem tudom, miért mondja azt, hogy engedélyezd a sütiket, de nem javaslom, hogy engedélyezd Jack szarságait.
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Utána fogok nézni, köszönöm szépen
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Néhány egyéb mutató, a palack gáztalanításakor mindig tartsa függőlegesen a palackot. Ne akarja bármilyen szögben tartani, mivel a palack belsejében nincs oxigén. Ha látja, hogy a lítiumdarabok meggyulladnak az üzemanyag belsejében, amikor az alsó réteghez érnek, akkor annak rendben kell lennie. Mivel nincs oxigén a palack belsejében, semmi sem történhet.
Van egy videó a neten, amin valami hülye kormányos fickó teljes vegyvédelmi ruhában felrobbantja magát egy felhajtón, mert felborította a palackot, amikor büfiztetett. Levegőt engedett a reakcióba, és oxigént adott a lítiumnak, hogy meggyújtsa az üzemanyagot. Hihetetlenül hülye, úgynevezett szakember.
De az egésznek az a célja, hogy a lítium reakcióba lépjen (megolvadjon) az ammónia atmoszférájával, és kis gömböcskék "folyékony lítiumot" képezzen, tehát a nyomás elengedhetetlen. Aztán ezek a gömbök képesek csökkenteni a pszeudo/efedrint.
Van erről videó is a neten, bár hang nincs. Csak egy fickó rágózik és megmutatja a zsaruknak, hogyan kell csinálni. Elég jól csinálja, hogy nyugodt marad, még akkor is, amikor majdnem felrobban, mert nem tudja engedni a nyomást. De megteszi, és minden rendben megy. Van egy másik videó is, ahol egy srác az erdőben sétálgat, és a VICE-nek csinálja, azt hiszem, és egy vicces, ahol egy középiskolás lány csinálja, és a riporter megkérdezi tőle, hogy megenné-e a lítium elemeket, lol.
Ja és ne használd újra a reakciós üvegeket. Meghibásodnak, ha újra felhasználják őket. Szóval a legjobb, ha egyszer használod, és veszel egy újat.
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Egy jó tanács... Ne tartson meg SEMMIT, amit ebben a módszerben használnak. Akkumulátorfoglalatokat, palackokat, tömlőket, és ne dobja ezeket a dolgokat a szemétbe vagy az út szélére. Amikor a palack szétesik, víz kerül be és gyulladás lép fel. Égess el mindent egy hordóban vagy egy 5 gallonos vödörben.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Sziasztok segítséget keresek, mivel nem tudok sokat, de jó vagyok a kezemmel tudok kapok a kezembe 1liter mayber több bmk olaj akartam tudni, hogyan lehet kristály módszer nagy részvények (nincs labor vagy berendezés, de tudok improvizálni )
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Mivel tapasztalatlan és , elnézést a kifejezésért, nem ismeri a prosses vagy, feltételezem, alapvető kémiai... Bölcs dolog lenne, ha valaki ragaszkodna ahhoz, ami utasításként van, mert egy por mindent megváltoztatna. Jó szabály, egy madár a kézben többet ér, mint kettő a bokorban. Az embernek tanácsos lesz a kísérleti fázison átmenni, MIUTÁN tapasztalatokból tanul.
Lol... Mindannyian jártunk már így. Hipotetikusan beszélve, természetesen.
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Igen, először kutatást fogok végezni, de megpróbálok minél többet megtudni, és megnézni, hogy milyen receptet tudok majd megvalósítani anélkül, hogy felrobbantanék egy titkos laboratóriumot vagy megölném magam a folyamat során, kis lépések, köszönöm a tanácsot.
 
Top