meth az efedrinből

commonfactors

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hé, mi a helyzet, szükségem van némi segítségre a met készítésében az efedrinből van egy vegyész és kész hozzáférés az efedrinhez, csak szükségem van egy olyan módszerre, amely nem tartalmaz túl sok bonyolult prekurzort. Kapok a kezembe efedrin, mint mondtam, és lúg nem biztos, hogy a vörös foszfor. Tudna adni nekem egy egyenes és egyszerű főzési módszert, hogy megmutassam a vegyészemnek. Köszönöm!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Használjon egycserépszintézist ammónium-nitráttal (műtrágyákból vagy hűtőcsomagokból), lítiummal (akkumulátorokból), HCl-lel a barkácsboltból, éterrel az indítófolyadékból és lefolyótisztítóból. Nézze meg a "shake and bake módszert". De ha tényleg van vegyész, akkor ő maga is ki tudja találni a legjobb módszert. Vagy talán ő is "vegyész"?
 

commonfactors

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Használhatok tiszta efedrint, amit a gyógyszergyárak használnak az álefedrin helyett. Szintén tudja a hozamot az egy edényes módszer jó, tudom, hogy a rendszeres hozam körülbelül 0,69
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Az efedrin vagy pszeudoefedrin nem számít. A hozam mindig a vegyész készségétől függ.
 
Top