Met felhasználói bőrápolás

ni37ybtt7m

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
A metamfetamin arról híres, hogy csúnyává teszi az emberek bőrét. Ezt első kézből tanúsíthatom. A normál higiénián kívül van-e valakinek ajánlása a metamfetamin bőrre gyakorolt hatásainak orvoslására. Elegem van abból, hogy úgy nézek ki, mint egy mutáns.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
igen, nemrég próbáltam ki először metamfetamint, és ok nélkül kikapartam a nyakamat. én személy szerint úgy találtam, hogy segített a hajam felkötözésében, utána már nem babráltam annyit a hajammal/nyakammal. azt hallottam, hogy a szülés előtti táplálékkiegészítők segíthetnek a hajnövekedésben, és javíthatják a bőrt és a körmöket, szóval talán próbáld ki azt. vannak más jó vitaminok is. szedj kiegészítőket és táplálkozz egészségesen, és akkor minden rendben lesz.

Ha problémái vannak a bőr piszkálásával, tartsa nagyon rövidre a körmeit. a használt szappanok és samponok is számítanak. használjon gyengédeket, ideális esetben száraz/károsodott bőrre/hajra valót. ne feledje, hogy kívül-belül hidratált is maradjon. kenje be magát krémmel, miután csípte, és igyon sok vizet.
 
  • Like
Reactions: vis

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Túl sokat tettél. Ha tudod mérni, hogy ki n csinál 5mg n megy fel onnan, amíg a kívánt hatás. Én időnként 5mg-ot szedek. Az ilyen kis mennyiségek kevésbé eff3ct a szervezetedre. Légy óvatos. Én mindig arra gondolok, hogy hogyan tudom minimalizálni a rossz mellékhatásokat, majd csinálok egy kis adagot és onnan megyek tovább. Szintén vegyél be előtte egy multivitamint vagy valamit. Szeretem a huelt, mielőtt bármilyen gyógyszert bevennék.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Régebben nagy rajongója voltam az olyan addyknak, amelyek alapvetően préselt metamfetaminok voltak. Soha nem volt problémám a karcolással vagy a szedéssel. A met-nél fontos szempont, hogy vigyázzon magára, hogy elegendő alvást kapjon. Amikor függő leszel, ez valószínűleg nehéz, de egy alkalmi felhasználó, kap az alvás, amikor arent használsz.
 
Top