Metadon-hidroklorid kivonása orális 1mg/1ml-ből UK

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Megpróbálom kivonni/elválasztani az API-t (gyógyszerhatóanyag|) Methadone Hydrochloride a szájon át szedhető 1mg/1ml.

Ahol a székhelyem van, ez egy zöld színű, mérsékelten sűrű szirup.

Sok cég gyárt hasonló termékeket különböző összetevőkkel.

Nem nevezem meg a céget, de ez a segédanyagok listája.

A segédanyagok listája
PropilénglikolPh. Eur
Metil-hidroxibenzoátPh. Eur
Propil-hidroxi-benzoátPh. Eur
Folyékony maltitPh. Eur
Karamell E150
Szabadalmi kék V (E131)
Tisztított víz


Tud valaki segíteni egy teljes kivonatolásban részletesen? Elég alap tapasztalattal rendelkezem, de sokat olvastam. Vettem néhány alap cuccot - szeptölcsér, vákuumszűrő, desztilláló készülék stb. És szívesen veszek bármit, ami ehhez az extrakcióhoz/szeparáláshoz szükséges.

Nagyon hálás lennék egy komplett folyamatért, de még egy jó kezdetnek is nagyon örülnék.

Köszönöm.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
A metadon-hidroklorid oldható só formájában van jelen. A metadon bázisával ellentétben.
A csapatom metadont állít elő, és tisztázza az alapot.
A bázis kristályos megjelenésű, ami vízben nem oldódik! Hogyan láthatom a metadon szirupból történő előállításának folyamatát?
Az ön szirupjából 100 ml-t vízben (kb. 800 ml) felhígítanék, és hozzáadnék egy 11-12 PH értékű koncentrált lúgoldatot.
A kristályos csapadékból kihűteném és leszűrném.
A kristályos csapadékot forró metanolban feloldanám és leszűrném (ami nem oldódott fel, ezeket az oldhatatlan sókat kidobnám), a metanolt fagyasztóba tenném és egy nap múlva kivonnám a kristályokat. a kristály alap alakú. Ahhoz, hogy hidrokloriddá alakítsuk át ... 100 mg bázist kell feloldani 2 ml metanolban és sósavat kell hozzáadni PH 5-6-ra és a fagyasztóban hagyni. Egy nap múlva vegyük ki a fagyasztóból és morzsoljuk le a hidrokloridot - és öblítsük le jéghideg acetonnal.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
wow, nagyon köszönöm a választ - pontosan ezt kerestem már régóta. Valaki, aki ténylegt tudja, hogy miről beszél, és nem ad milliárd okot arra, hogy ez miért hülye ötlet. Csak egyenes tények és produktív információk. Még egyszer köszönöm.

Amikor képes vagyok kipróbálni ezt körülbelül egy hét múlva vagy úgy vagyok biztos, hogy lesz még néhány kérdésem az eljárás részleteiről, remélem, hogy még mindig elérhető.

Nagyon köszönöm - Diziet.
 
Top