Question Metamfetamin pszeudoefedrinből

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Valaki, aki tud nekem segíteni részletesebb magyarázatokkal a metamfetamin előállításához?

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/alphastoff_v4-pdf.89/
 

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
kérdés a metamfetamin előállításával kapcsolatban:


h ttp://b bzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/alphastoff_v4-pdf.89/

1. Mit kell tennem a nutellaszerű anyag után, amit az olajfürdőbe teszek? mit kell kivonnom belőle? (miért kell olajfürdőbe tenni?)
2. Nem értem, hogy mit kell csinálni a nutellaszerű anyaggal (kérem, magyarázza el részletesebben).
3. A toluol hogyan helyettesíthető? Lehet hígítóval helyettesíteni?
4. Hogyan lehet az elválasztó tölcsért cserélni?
5. Szeretném, ha nagyobb kristályok jönnének ki, mit tehetek?

Ha tudsz valamilyen egyszerűbb módszert pszeudoefedrinből történő metamfetamin előállítására lépésről lépésre elmagyarázva, kémiai kifejezések nélkül leírva, mert nem értem őket
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
ok tudom az első lépés a met kivonása efedrinből vagy pszeudoefedrinből, de a második hozzászólás azt tanítja, hogyan kell kristályosítani ezt a met hci?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Küldtem neked linkeket, el tudod olvasni magad?
 

bunny

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2022
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Segítségre van szükségem a metamfetamin előállításához pszeudoefedrin tablettákból . Ha eny one van tisztelet vagy videó lehet ide tenni, vagy küldött nekem privte pls .
 
Top