Metamfetaminból amfetamin?

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Új vagyok itt, ezért lehet, hogy ez egy nagyon buta kérdés. Vásároltam "amfetamint", de a reagens tesztek metamfetamin jelenlétét mutatják. Mintát fogok küldeni vizsgálatra, hogy megkapjam a metamfetamin vs. amp arányát. Úgy tudom, hogy az amfetamin biztonságosabb, mint a metamfetamin. Tehát lehetséges, hogy ezt a met+amfetamin keveréket vegyük, és a metamfetamin részt normál amfetaminná alakítsuk át?

Hogy tisztázzuk, miért kérdezem ezt, ezt csak a munka termelékenységéhez szándékozom használni. Nem érdekel a rekreációs használat.

Köszönöm, hogy időt szakítottál a hülye kérdésemre. :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ez természetesen megoldható. Soha nem gondoltam még erre az ötletre, így nem tudom fejből, de majd kiderítem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Megjegyeztem körülbelül egy tucat módszert azok közül, azok közül, amelyek NEM igényelnek nehezen beszerezhető vegyszereket, amelyek THF-ben egy órán át történő redukciót tartalmaznak, és,
"Az MA N-demetilezésének reaktív körülményeit NaOH vagy vas-cianid koncentrációjának váltakozásával vizsgáltuk. Az eredmények azt mutatták, hogy a NaOH magas koncentrációja (4M) alatt a reakciósebesség lelassult, de az AP hozama magasabb volt, mint az alacsony NaOH-koncentráció alatt. A d- és ℓ-típus közötti konverziót még a magas lúgos reakcióközegben sem igazoltuk HPLC-analízissel."

4mol nátrium-hidroxid
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Az amfetamin csak kis mértékben biztonságosabb, és a metamfetamin érzése nagyjából azonos az amfetaminnal, kivéve persze, hogy tovább tart. Nem lenne praktikus átalakítani amfetaminná, és ezzel elég sokat veszítesz. Ettől függetlenül felvet néhány kérdést azzal kapcsolatban, hogy valójában mi van nálad, és én egyáltalán nem venném be.
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Köszönjük a közreműködését.
Pontosan ezért fogom laboratóriumi vizsgálat alá vetetni. Csak így lehetek biztos benne, hogy mi az.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A következő kérdés, amit először fel kellett volna tennem, az az, hogy milyen reagenssel dolgozott.
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ezt pontosítanom kellett volna! A dancesafe tesztkészlet és eredménymutató segítségével Marquis-t (a szín metamfetamint vagy amfetamint jelzett), Simon-t (a kék MDMA, 5/6-apb, 5-6 mapb, metilon, NEP vagy 4-MMC jelenlétét jelezte) és Froedhe-t (nincs reakció) használtam. Ezek közül a legjobb egyezés a metamfetamin. Bár a táblázatot most átnézve, a biztonság kedvéért Liebermannal és talán Mandelinnel, Meckével és Folin-nal is tesztelnem kellene.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
1 dollárt kaptam egy katinin
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Lieberman, Mandelin, Mecke és Folin mindegyike összhangban volt a met/amfetaminnal.
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kipróbálta már a különböző oldószerekkel történő mosásokat?
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Nem, nekem szó szerint nincs kémiai tudásom, kivéve a NileRed nézését a Youtube-on és a főiskolai kémia 101/102-t. lol. Gondoltam, hogy megkérdezem itt csak azért, hogy megtudjam, milyen lehetséges lehetőségek lehetnek, és aztán megpróbálom bármelyiket, amit biztonságosan megtehetek. (Azzal a várakozással, hogy nem lesz olyan lehetőség, amit biztonságosan megpróbálhatnék).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A metamfetamin nem olyan veszélyes, és kis dózisban vényköteles gyógyszer. A kérdés vegyületek rekreációs dózisoknál. Általában a terápiás dózis 20-szorosát szívom el, hogy elszálljak.
 

John Gotti

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Helo do u no hogyan lehet az amfetamin sebességet a bmk olajokból készíteni
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Miután eddig 60 mg port vettem be, kezdem azt hinni, hogy talán csak nagyrészt töltőanyag (mint a koffein), és alig van met/amp. Elküldtem egy mintát a laboratóriumi vizsgálatra, így néhány héten belül meglátjuk.
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Visszajöttek a laboreredmények.
  • Metamfetamin : 2
  • Metil-szulfonil-metán : 1
A labor sajnos nem közöl inert töltőanyagokat, így nem tudom tesztelni a feltételezésemet, hogy töltőanyag is volt benne. Őszintén szólva meglepődtem, hogy egyáltalán sok metamfetamin volt benne. Mindenesetre nem hiszem, hogy érdemes lenne megpróbálni a metet átalakítani normál amfetaminná. Mindenesetre köszönöm a válaszokat emberek.
 
Top