Metamfetamin keresztül efedrin vagy pszeudoefedrin részletes szintézis?

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Helló, van valakinek egy könyve vagy útmutatója arról, hogyan lehet metamfetamint készíteni efedrin vagy pszeudoefedrin útvonalon, szakszerűen és lépésről lépésre megírva?

Olvastam a "Secrets of Methamphetamine Manufacture" című könyvet , de valami részletesebb és lépésről lépésre történő útmutatót kerestem.

Előre is köszönöm!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Van már tiszta efedrin vagy tabletta, vagy szüksége van az efedrin szintézisére?
 
Last edited by a moderator:

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Már van 2 kg tiszta efedrinem és 3 kg pszeudoefedrinem. Szükségem van egy részletes, lépésről lépésre történő útmutatóra arról, hogyan alakítsam át ezeket metamfetaminná! Tud valaki segíteni?
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Sajnos az itteni barátom nem tanít senkit, még ha tudnak is, nem tudnak segíteni, mert mind hazudnak. Nem tudom, nem tudom, nem tudom, csináld így, senki nem mutatta meg, hirtelen két videó a vörös foszfor, ez hazugság
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-from-ephedrine-tablets.302/
 

Toti

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Szia

Ive olvasta és ellenőrizze ezt a linket és a megjegyzést is, de a kérdésem az, hogy a recepe azonos mennyiséget tartalmaz mind a 3 különböző efedrinhez:

1. pszeudoefedrin
2. Sudoefedrin
3. Efedrin
( egyébként nem találom az összes CAS-számot) és (hogyan lehet megkülönböztetni ezt a 3-at).

Vagy valami változni fog
Mint például csak a végtermék hozama a végén, vagy a minőség, vagy...?

Köszönöm.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Szia, ez akár efedrin a tablettában. Továbbá, met izomer keveréket kap, nem 100%-ban ugyanazt az izomert, mint az efedrin.
 

Toti

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Oké, köszönöm, mert szeretnék rendelni ömlesztve, nem tablettákban, és láttam, hogy hol 3 különböző nevet néhány por néhány folyadék, így akartam közvetlenül vásárolni a legjobbat, és nem igazán volt ötletem a pontos különbség mind a 3 opcióban.
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Részletes szintézissel is rendelkezem, és ha szeretné, segíthetek Önnek.
De honnan szereztél ennyi PSE-t? Szeretnék tiszta anyagot venni, de nem találom sehol.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Sikerült sikeresen szintetizálni ezen az útvonalon?
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Testvérem, általában nagyon nehéz részletes szintézis kézikönyvet találni. Mindenhol a legapróbb információról is jegyzeteket készítek. És megpróbálok lépésről lépésre útmutatót készíteni. Ha sikerrel járok, akkor azt írásos formában ide is fel fogom tenni.
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Szia!

Barátom, az itt található információk nem elegendőek számodra?

Másodszor, a legtöbb ember itt a legjobb videókat és a legjobb részleteket készíti a sokféle gyógyszer gyártásáról, és lépésről lépésre elmagyarázza, és könyvtárat biztosítanak, amelyben sok könyv található a gyógyszerinformációkról és mindenről, amit meg kell tanulnia.
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Igen, az itt található információk elegendőek. Azt próbálom mondani, hogy a kezdők általában részletesebb információkat keresnek. Én például találok néhány apró lábjegyzetet nagyon különböző helyekről, és elmentem őket a jegyzeteimbe. Mindenki szeretne egy útmutatót készíteni magának, nem igaz? :)
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Jó munkát végeztél barátom, megértelek.
 
Top