Question Methcathinone Synthesis kérdés

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Tehát olvastam az "5 perces metkatinon szintézis (pszeudoefedrinből)" című cikket, a következő kérdésem a következő:

1. Hogyan lehet a kristályosítást könnyen elvégezni?
2.Mivel tudom helyettesíteni a KMnO4-et, vagy hol tudom kivonni vagy megtalálni (milyen oxidálószerre van szükségem?)
3.A Methcathinone hasonló a Crystal Meth-hez, csak erősebb vagy gyengébb?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
2. Nem kell helyettesíteni a kálium-permanganátot. Gyakran könnyen elérhető víztisztító vegyszerként. Nézze meg az otthoni használatra szánt vízkezelésre szakosodott webshopokat.

3. A metkatinon nem rokon a metamfetaminnal. ez nem amfetamin, hanem katinon. A "meth" előtag a metilcsoport jelenlétéből származik a molekulában, nem pedig a metamfetaminnal való bármilyen kapcsolatból.
A hatást gyakran hasonlítják a metapmpetaminhoz, mivel mindkettő stimuláns. De sokszor az emberek az összehasonlítást arra használják, hogy megmagyarázzák, mennyire különbözik a metamfetamintól.
Mint minden pszichoaktív stimuláns esetében, a hatás személyenként eltérő lehet. Olvastam olyan élménybeszámolókat, ahol az emberek úgy vannak vele, hogy "duh", és szerintük egyáltalán nem okoz semmilyen kellemes hatást, míg az emberek intenzív eufóriát és energiát tapasztalnak. Javaslom, hogy nézd meg magad az Erowid élménytárakat.
 
Top