Az amfetamin szintézisének módszerei

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Módszert keresek amfetamin szintézisére a laboratóriumomban. Kémiai diplomával rendelkezem, de szinte semmilyen tapasztalatom nincs. Ezért nem tudom, hogy melyik szintézismódszert válasszam.

Hasznos lenne, ha néhányan, akiknek van tapasztalatuk ezen a területen, leírnák vagy hivatkoznának a szintézismódszerekre, azok előnyeire és hátrányaira, mint például: előállítási költség, kémiai összetettség, hozam, mennyire könnyű vagy nehéz prekurzorokat beszerezni a piacról, mennyire könnyű vagy nehéz tiszta terméket előállítani (számomra fontos, hogy minőségi terméket adjunk, hogy biztonságosan használhassák embertársaink), időtartam és egyéb lényeges szempontok.

Köszönöm.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
A reagensek elérhetőségével az amfetamin szintézise néhány próbálkozással elsajátítható. Kezdetben azt tanácsolom, hogy nézzen utána a szintézishez alkalmas két reagens egyikének elérhetőségének. Ezek a fenilaceton (CAS 103-79-7) vagy az 1-fenil-2-nitropropén (CAS 705-60-2). Ha bármelyiket megtalálja, akkor dönthet a szintézis módszeréről.
 

TJD

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 12, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Szia tudod, hogy egy lépésről lépésre szintézis p2p túl amfetamin a szükséges anyagok és berendezések
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3

http://www.nwafs.org/newsletters/SyntheticAmphetamine.pdf
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf
 

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hé srác, valaki azt javasolja, hogy az amfetaminok benzil-kloridból szintetizálhatók. Először Grignard-reagenssé alakítjuk, majd acetaldehiddel reagáltatjuk, és máris kapunk egy alkoholt. Ammóniával vagy dimetilaminnal reagálj, és megkapod a terméket. Nincs benne káros fém, nincs benne tiltott reagens sem. Csak néhány mintavételi lépés, és különösen tiszta terméket kaphatsz. Mit gondolsz erről az útról, én még nem próbáltam.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Szia, gondoltam bout ez a téma, de ez az anyag rendkívül kellemetlen (erős szagú). Ezt az utat itt említettem. Biztos vagy benne, hogy a benzil-klorid nem tiltott az országodban? @HIGGS BOSSON
 

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Igen, biztos vagyok benne, hogy az én területemen elérhető. Ami az erős szagot illeti, talán szükségünk van egy füstelvezetőre vagy maszkra vagy valamire. De sajnos az éter vagy a THF itt mindkettő tiltott oldószer.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Köszönjük! Többet fogok tanulni erről a módszerről.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Köszönjük a további információkat.
 
Top