Metilamin a polimetilaminból?

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Sziasztok, mióta a fórumon vagyok, és elkezdtem nézegetni az összes drogszintetikumot, és hogy milyen cuccokra van szükségük, mint például vegyszerek és reagensek, szokásommá vált, hogy megnézem az összes tisztító- vagy tisztítószer csomagolását, stb. Nemrég egy szupermarketben rábukkantam egy meglehetősen érdekes termékre, ami fagyálló folyadékként szolgál. A csomagoláson az állt, hogy 100%-os tisztaságú polimetilamin, ha igaz, amit mond, és a legtöbbször igaz, akkor meg lehet-e fordítani a polimerizációs folyamatot vagy sem? Nem sokat tanultam a polimerekről, és nem is vagyok benne biztos, hogy a metilamin polimerizációja lehetséges, valamint reverzibilis folyamat, bármin, ami polimerizált.
Bocsánat, ha az elnevezések hibásak, vagy helyesírási hibák vannak! De a kémiai nevek különböző nevekkel vannak itt, és nem vagyok biztos a fordításban bcs a betűk stb.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Szerintem nem. A polimetilamin helyesebb neve etanolamin-polimetilát, és a képlete:.
O98wgd4sL0
ami nem úgy néz ki, mint valami, amiből hatékonyan ki lehet hozni a CH³NH²-t.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ne szomorkodjon! Készítsen metil-ammoniim-kloridot ( metilamin HCL) ammónium-kloridból és formaldehidből vagy hexilamin üzemanyag-tablettából vagy több útvonal bármelyikén.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Haha dont worry I was just interested. Nem akartam rly megpróbálni semmit. Tanulmányoztam egy kicsit többet, és megpróbálom szintetizálni a P2NP-t, majd az amfetaminitot. De köszönöm egyébként értékelem!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A metilamin a ketonokat katinonokká alakítja (gyakorlatilag az összeset) amfetamint metamfetaminná és 10 más dologgá teszi. Ez egy metil és egy amin, egy CH³ egy NH²-vel összekapcsolva. Ha van varázslat a drogszintézisben, akkor a metilamin az. Csak egy fenil és egy szénhidrogénlánc kell hozzá, és máris 10 drog van a kezdéshez. Valami, amin el kell gondolkodni
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Ik mi ez, de nem tudtam, hogy ennyire elromlott.
 
Top