Metilon shake and bake szintézis?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Szia, láttam a Methylone szintézist, és úgy néz ki, hogy nagyon hasonlít a 4mmc szintézishez, szinte ugyanazokkal a lépésekkel...

Ha a 2B4M-et 2-Bromo-3',4'-(metiléndioxi)propiofenonra cserélem, akkor működhet?

Ez egy feltételezés, így valószínűleg tévedek:

1. Tegyünk 10 g 2-Bromo-3',4'-(metiléndioxi)propiofenont és 50 ml DCM-et és keverjük, amíg a 2B34MP feloldódik.
2. Tegyünk 20ml M40%-os vizes oldatot és 10 percig keverjük (a lombikot le kell zárni, hogy az M40 gáz ne távozzon).
3. Válasszuk szét a 2 réteget, és tartsuk meg az alsó réteget (metilon szabadbázis DCM-ben).
4. A felső rétegben lévő összes metilamin eltávolítása érdekében mossuk át 3,4-szer némi desztillált/demineralizált vízzel.
5. Vegyünk 4-5 ml HCl-savat, és cseppenként adjunk hozzá, amíg a pH 5-6 nem lesz, majd lassan keverjük meg.
6. Adjunk hozzá 50 ml hideg acetont (tiszta) és még mindig lassan keverjük meg.
7. Amikor fehér tejet kapunk, szűrjük le szűrőpapírral vagy egy darab inggel vagy smtg mással.
8. Ha a metilon nem elég tiszta, akkor a metilont szűrőbe vagy egy darab ingbe teheted, és lassan adj hozzá acetont, hogy eltávolítsd a maradék szennyeződést.

Ez jónak tűnik, de nem hiszem, hogy lehetséges, idk, ha valaki meg tudja magyarázni, hogy ez a módszer jó vagy nem?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Általánosságban elmondható, hogy minden katinon ugyanazt a könnyű utat igényli, és ha a szintézist 52190-28-0 laboratóriumi technikai minőségből kezdi, akkor nem lesz probléma a szintézisnek a rázó és sütő formájához való igazítása, biztosan néhány adaptáció, mint például az idők növelése és a vizes fázisból való extrakció elvégzése, mivel biztosan néhány termék megmaradt benne, de általában a magyarázata helyes és jól fog működni.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Igen, talán 10 perc túl rövid, azt hiszem, addig keverhetem, amíg a metilon freebase nem változtatja meg a színét többé, azt hiszem, tesztelni fogom, de idk, ahol 10-20g 52190-28-0-t tudok vásárolni, láttam made-in-china ect, de azt hiszem, a MOQ 1kg vagy smtg, és ha mintát csinálnak, a szállítási adók drága asf lesznek, és nem akarom megérinteni a Brome-ot, kezdő vagyok, így óvatos vagyok, és nincs kémiai cuccom (poharak, lombik, kondenzátor ..) egyébként, szóval ;)

És, hogy van ez a rózsaszín színe a Bk-MDMA-nak? :love:
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Hi barátom, ezt a rózsaszín színt az átkristályosítási fázisban adtuk hozzá élelmiszeripari minőségű rózsaszínű színezőpor hozzáadásával.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
A szín hozzáadása nem befolyásolja a termék minőségét.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
a dcm-en nincs aminációs reakció 30 perc alatt.XD
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Az én hibám, nem olvastam helyesen, ez NMP-vel, nem DCM-mel, DCM a brómozáshoz volt.

Tehát DCM-mel 2 óra jó**
 
Top