Looking for a vendor Methylphenidate

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Hello All,

Tiszta metilfenidát kristályok/por szállítóját keresem.
Nem szeretnék tablettákat/tablettákat/kapszulákat.

Nem keresek nagy mennyiséget, csak három-négy grammot.

Köszönöm
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Megtalálta a forrást?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Már évekkel ezelőtt megtettem, bár nem emlékszem, hogy hol, majd körülnézek. Valahogy elvesztettem az érdeklődésemet a metilfenidát iránt, mert arra használtam, hogy segítsek valakinek leszokni a kokainról, és kiderült, hogy egy amfetamin + mdma keverék még jobb munkát végzett...
 
View previous replies…

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Köszönjük a választ, cubesquare! Az amf + MDMA nagyszerű, de úgy találom, hogy a fenidátok funkcionálisabbak, amikor koncentrációról és összetett feladatokról van szó.

Ha tudsz egy jó eladót metilfenidát, etilfenidát vagy izopropilfenidát számára, kérlek, szólj nekem. Ahol én vagyok, ott még receptre sem lehet metilfenidátot kapni - nincs raktáron.

Szintén ha tudtok egy ritalinsav forgalmazót, úgy néz ki, hogy ez a közösség jó tanácsokat adhat, hogyan lehet átalakítani.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Üdv! Igen, ez azért volt, hogy leszokjak a kokainról.
Rendszeresen használok kis dózisú amfetamin-szulfátot.
Csak reggelente, 30mg alatt. Olyan munkám van, ami teljes kognitív funkciókat és magas koncentrációs szintet igényel.
Nekem a metilfenidát nem segített ebben.
Az AS gyönyörűen működik az én esetemben.
Minden nap 45 perccel előtte 1mg melatonin is van.
A racém amfetamin-szulfát nekem úgy működik, mint az adderall, azt hiszem...
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Ugyanazon a pályán vagyok az amfokkal, de úgy találom, hogy a fenidátok jobban működnek a fókuszommal.

Igazából még nem próbáltam metilfenidátot, csak etilfenidátot és izopropilfenidátot. Gyermekkoromban az ADHD nem létezett állapotként az én országomban, így soha nem diagnosztizáltak.

Úgy találom, hogy mind az amf és a fenidátok segítenek a koncentráció kezelésében, az utóbbiak hatékonyabbak. Ami a kínálatot illeti, megnézem a ritalinsavat.
 
Top