Vonzóbb módja annak, hogy 1 liter A-olaj szabadbázishoz jusson

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Helló, szeretném tudni, hogy mi a legegyszerűbb módja az a-olaj Amfetamin freebase beszerzésének. Többet is kipróbáltam, de különböző problémák, például az 1 kilogramm P2NP-vel való munka nehézsége vagy a reagensek ára miatt elvetettem őket. A célom szerény, 1 liter a-olaj előállítása egyetlen lépésben. Figyelembe kell venni a prekurzorokat is, a P2NP jelenleg könnyen beszerezhető, de talán a P2P nem olyan könnyű, vagy a P2NP-ből P2P-be való átalakítás sok veszteséggel jár.

Köszönöm!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Szia!

Az amfetamin-olajat nem lehet egyetlen lépésben előállítani, az amfetaminok előállítására több útmutató és útvonal is létezik, amelyekről itt olvashat " Amfetamin (feniletilaminok) "

Üdvözlettel
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Köszönöm, de... Valamit tudok a fórumról, olvastam és tudom, hogy mi van publikálva, 2 útvonalon próbálkoztam, és amit kérek, az valakinek a véleménye, akit érdekel, hogy segítsen.

Kísérleteztem már


P2NP Al/Hg
P2NP NaBH4/CuCl2-vel
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Szia!

Ha ismeri a fórumot, akkor azt is láthatja, hogy az adminok/moderátorok/szakértők és a tapasztalattal rendelkező fórumtagok sokat segítenek nekünk. Tehát bármilyen útvonalat is választottál, menj be a témába, és közvetlenül ott kérdezz a szintézissel kapcsolatban.

Ha személyes segítséget szeretne, akkor mindig létrehozhat egy jegyet balra a menüsorban "Jegy > Új jegy megnyitása", és közvetlenül a Szakértőkhöz intézheti kérdéseit.

Üdvözlettel
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Igaza van. Itt sokat segítenek. Kinek segítesz ezekkel az üres tartalmi megjegyzésekkel? Még így is köszönöm. Én is szeretem
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Az A-olaj valószínűleg a 2022-es év legkeresettebb kémiai terméke volt.
A valódi vegyészek azt sem tudták, hogy mi az, ami olyan vicces.
streetlife
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

nutshellghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
mennyit tudunk egy menetben előállítani ezzel a módszerrel P2NP NaBH4/CuCl2-vel.
Melyik módszert ajánlja egy olyan kezdőnek, mint én...?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Helló, a borohidrid módja lehetővé teszi, hogy nagy mennyiségű tételt készítsen. Javaslom, hogy kezdje az Al/Hg módon (fenti link).
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Köszönöm
 
Top