Filmek, amelyeket megnézhetsz, ha magasan vagy

EdwardMatthew

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Heya mindenki! Tehát a címek mindent elmondanak. Tudnátok ajánlani néhány filmet, amit meg lehet nézni, ha be vagy lőve... ;)
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Fonott
 

FisherWise

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Most botlottam bele ebbe a fantasztikus szálba a "Filmek, amiket meg kell nézni, ha be vagy lőve" témában, és imádom az eddigi javaslatokat! Komolyan, a kreativitás, amit ezek a filmek mutatnak, elképesztő. Alig várom, hogy belevessem magam ezekbe a kötelezően megnézendő filmekbe, és megtapasztaljam a végső filmes utazást. Köszönöm a dope ajánlásokat, mindannyiótoknak!
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3

EdwardMatthew

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Tegnap végeztem egy kis kutatást, és sikeresen találtam egy weboldalt, ahonnan megnézheted kedvenc filmjeidet és műsoraidat.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Maffia/kemény drogos filmek: Spun. Fújás. Rush. Rekviem egy álomért. Trainspotting. Amerikai gengszter. New York királya. No Country For Old Men. Good Fellas. Sebhelyesarcú. Carlitos Way. Kosárlabda naplók. Blood in Blood out.
Ha be vagy tépve/trippelve: Félelem és undor Vegasban. Cheech n Chongs. Half Baked. How High. Alice Csodaországban (Disney eredeti). Fantasia. (disney) Akira (anime 1988)

..Hogy csak néhányat említsek
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Harald és Kumar a whitecastle-hez megy 🤣
 
Top