• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Dead Drop Mrtve schranky Szlovákia

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
XgfbVe0Y7S
JZCGDrlnu4
MVre1WEGRl
PYKN6CoIwg
U1kGd8ZtCA
Az2VWc6FS7
GoqUsKYR8c
S8461s25Ye
NFtQCgid8q


Priklady ako vyrobiť mrtve schranky v lesoch a parkoch
skuste byť kreativny, inovujte, mente miesta zapisujte suradnice, fotografujte a samozrejme davajte pozor aby vas nikto nevidel, na danych miestach sa nezdržujte dlho.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
članky o dead drops

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/dead-drops-making-methods-packaging-storage-and-description.75/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/dead-drops-introduction.69/
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
:)Elég jó ) le a kalappal
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
egyszerre szórakoztattál és gyönyörködtettél.... kimeríthetetlen mennyiségű ötletet és lehetőséget...


a mágnesek számtalanszor bizonyítottak számomra X számban....annyi módon....any
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Ne mondj semmit, ha nem tudsz jól mondani semmit...

Nem akarok hülye lenni, de mivel "

primitiveintellectual"

...megmutatott néhány módszert...
szóval ez a fickó "

JézusKristály"

épp a megfelelő mennyiségű belmo Kompavy-val a fejében.
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Megatresk valahogy nem értem, hogy miért bukfencezel rajtam, te féltotalitárius ... szart írtam neked?

 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
ezek a képek csak a netről származnak, nem az én munkám, csak ilyen ötletek, hogyan nézhetne ki, és megnyitni egy vitát ebben a témában, mit értesz "mágnesek" alatt? (merek kötekedni, minden tiszteletem az öné)
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
mellesleg szép becenév JesusCrystal és a választás az avatar kreativitás nem hiányzik, talán valaki találhat vicces, de ki tudja, talán maga Jézus mosolyogni fog :-D
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
:LOL: :oops: :oops: Nem gondoltam arra, hogy ezek esetleg csak szemléltető képek...

🤦😁
Minden tisztelettel, káromkodás nélkül
2goaWPwrxF


a mágnesekhez..konkrétan a NEODYMOUS MÁGNESZEK méretükből adódóan hatalmas szakítóerővel rendelkeznek ( 8x5x3mm-es mágnes 1,08 kg) és számomra a mikroszkópokkal együtt használva (univerzális méret) két változatban is bizonyítottak - a mágnes rögzítése egy villanyszerelői szalag egy csavarásával vagy egy szilikonolvasztó pisztoly segítségével.


Szinte bárhová felragasztható, egy másodperc alatt, természetes mozdulattal, a környezet észrevétele nélkül.....

:D Örülök, hogy tetszik a becenév.... már 12-13 éve, hogy a kollégáimmal együtt használtuk a Jesus Crystal !!!!

Jézus Kristály, még nem hámoztad le!
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Ez érdekesnek tűnik, nagyszerű ötlet, köszönöm, hogy bővítette a látókörömet, ki kell próbálnom.
 

Fedor Predkožka

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 18, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
😂Van valakinek az lsd vagy tudja, hogy hol tudnám jó áron beszerezni Szlovákiában (a nevet figyelmen kívül hagyva ) köszönöm.
 
Top