Az MDMA több kilogrammos cGMP-szintézise

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Üdvözlöm!

Mit gondolsz erről a szintézisről?

Az MDMA több kilogrammos cGMP szintézise

https://pubs.acs.org/doi/pdf/10.1021/acsomega.1c05520

Köszönöm.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Nemrég röviden utánanéztem ennek a cGMP a Current Good Manufacturing Process (jelenlegi helyes gyártási folyamat) rövidítése. Ha jól értem a dolgot, ez a cikk inkább a kormányzati laboratóriumok felé irányul, amelyek a cGMP által validált gyártási folyamatot próbálják alkalmazni. Ez a klinikai kutatások és az FDA által jóváhagyott vizsgálatok felé irányul. Azt hiszem, ez túlzás, de lehet, hogy van néhány jó tudás ebben a cikkben. Észrevettem, hogy sokan az ilyen típusú "hobbikban" nem törődnek azzal, hogy higanyt dobnak a kedvenc régi erdejükbe, amelyre gyerekkorukban emlékeztek. Azt hiszem, mindannyiunknak el kellene tanácsolnunk a higany használatát. Merc rossz.
 
Last edited:

halohydrin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
21
Reaction score
22
Points
3
Működik, és személyesen kis léptékben validált. De néhány prekurzor megszerzése nem teszi ideálisnak a legtöbb vegyész számára. Szintén nagy léptékű grignard reakció csak rémálom számomra személyesen. Vannak sokkal jobb módszerek, amelyek nem igényelnek egzotikus vegyszereket és érzékeny reakciókörülményeket.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Teljesen egyetértek. Én csak 1 alkalommal használtam a merc-et egy szintetizátor tesztelésére, és egy ott dolgozó barátom "segítségével" szállítottam a megfelelő helyre a merc-hulladékot ;-)
 
Top