A legjobb helyettesített triptaminok eddigi listája.

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Helyettesített triptaminok

4-PO-DMT (pszilocibin)
4-HO-DMT (Psilocin)
4-HO-MET (Metocin)
4-HO-DET (Etocin)
4-HO-MiPT (Miprocin)
4-HO-DiPT (Iprocin)

Mit tudsz erről mondani?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
799
Points
83
Mit szeretne tudni ezekről a triptaminokról? Az én kedvencem például az 5-MeO-DMT. A terápiás potenciálja elképesztő. IMHO ez a triptamin kiküszöböli a disszociatív túladagolás nemkívánatos következményeit, és helyreállítja (kiegyensúlyozza) az agyi aktivitást. Reboot az érzékelés és az elme számára.
De bármelyik triptamin növeli a HPPD kockázatát, ha kannabisz mellett használod. Vigyázzon magára 🤞
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Mit tudsz a 4-AcO-DMT-ről (Psilacetin), és mi a legjobb fogyasztási kombináció célja?
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Ez az én örök kedvencem! Legközelebb áll a pszilocibin gombákhoz, de hányinger nélkül. A készletem elfogyott. Eladóra vadászom. Ha tudsz egyet, szólj, kérlek. Köszönöm!
 
View previous replies…

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Új vagyok itt. Még mindig egy kicsit paranoiás vagyok, hogy ez az egész vállalkozás egy jól kidolgozott átverés. Hogyan vásárolhatsz Boomshankar-tól, tekintve, hogy az általad linkelt fogantyúnak egyetlen hozzászólása és nulla üzlet van? Rendeltem tőlük a múltban (Empire Market napok), de elvesztettem a kapcsolatot gyakorlatilag minden jó hírű eladóval a kilépési csalások hulláma óta...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Más piacokon vásárolok tőle - amikor ide csatlakoztam, nem volt piac, csak tudásmegosztás volt.
Ez egy link (a kód a végén egy referal kód, így ha vásárolsz, kapok egy apró borravalót) a Nemesis piacra, ahol Boomshankartól lehet vásárolni (ott /u/boomshankar)
http://nemesis555nchzn2dogee6mlc7xxgeeshqirmh3yzn4lo5cnd4s5a4yd.onion/r/7deefgpaap

A Bohemia és az Archtype oldalon is megtalálhatóak (/u/boomshankar)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
@Remarque11

Ha még nem vagy az archtyp-en - kérjük, használd az ajánló kódomat is :)

Archtyp ajánló link

Ez kedves lenne, köszönöm :) (csak a /register?referral=M3oxY2 kell hozzáadni a hagymához, amit böngészel. Szerezd meg a hagymát a daunt.linkről vagy bárhonnan, hogy az egész vigyázz az adathalász dologra)
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Köszönjük! Értetlenül állok, egyértelműen szar vagyok a TOR-ban való navigálásban. Meg voltam győződve arról, hogy a piacok kora lejárt. Ki szeretné megkockáztatni, hogy részt vegyen, ha minden alkalommal kilépési átveréssel végződik? És azt mondod, hogy nem egy, hanem két egészséges piac van? Cseszd meg oldalról...
Ha meg tudom szerezni a szeretett 4-Acetoxy-DMT-met, tartozom neked <3.
Happy trippin'!
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Minden jó - vannak stabil piacok, amelyek továbbra is virágoznak - lassan a BB Forum is azzá válik - a DNM világa tovább fejlődik
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Van egy képletem a legjobb pszichedelikus utazásomhoz ezzel a molekulával.
Molekulák sorozatának hippi flip komponenseként használom.
(ellentétben a hippi flip részeként használt gombákkal, a 4-AcO-ban nincs az a hányinger, amit a gombákkal kaphatsz, így a szorongás egy része megszűnik).

1. 10 mg 4-AcO-DMT, szájon át.
2. T+40 perc - 90-120mg MDMA, szájon át.
3. T+160perc - 45-60mg MDMA, inszufláltan.
4. T+220perc - 20 mg 2C-B, inszuflált (orrspray)

Az 5., 6. és 7. fakultatív

5. Amikor készen állok az elalvásra 20mg ketamin, inszuflált (orrspray)
6. 5+15 perc - 1 x közepes húzás az NN DMT vape-on.
7. 6+20perc - 1 x közepes húzás az NN DMT vape-on.

SLEEEEEEEEEEEEP
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
799
Points
83
Ez a pszilocin pro-drogja. Van azonban egy feltételezés, hogy a psilacetin pszichoaktív is lehet. Nem végeztek klinikai vizsgálatokat a pszilacetin, a pszilocin és a pszilocibin fenomenológiai hatásainak megkülönböztetésére. Nem használtam ezt a triptamint, a 4-AcO-DMT-re vonatkozóan nincs kölcsönhatási információ. De használhatja a kombinációs táblázatot (a "Gombák" pozícióját):
QLmcROJsNB


46QpRHLVer
IqbxnBtZFl
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
799
Points
83
Szüksége van erre a szintézisre?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
799
Points
83
Yeap
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-5-meo-dmt-from-5-meo-tryptamine.294/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-5%E2%80%90meo-dmt-via-fischer-indole.11/
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
4-HO-MiPT
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ez egyedi ez az egész a testről szól aztán ott van a csokoládé barna 4ho/aco dipt az abszolút leggyorsabb elmebaszás de mégis valahogy üres nem is említem dipt meg kell említeni a golyóim szaga és mindenkit úgy szólaltat meg mint a béka emberek ez mindenképpen újdonság, végül megkapta a 4 hos és acos tisztességes semmi különös, akkor kaphat igazi őrült a magas dózisok nem is megyek a det ail bármelyik változata ott személy szerint azt hiszem, ez abszolút szar, hogy hozza nekünk az Aco Dmt akarok én soha nem vettem egy ésszerű adagot, de aztán megint soha nem voltam több rázott egész életemben ez olyan, mint a puzzle megnyitása doboz a hellraiser idézet nincs több játék gyermek idő játszani kezdődik 15 perc tiszta Bliss aztán átvenni egy olyan helyre, ahol a pokol lenne egy szandál nem is tudom megmagyarázni a félelem az entitások mind tintahal, mint valami oknál fogva gyönyörű tintahal, mint a levegő megnyílik, mint egy másik dimenzió és eredmények őket mondja meg nekem, ha én vagyok az egyetlen, aki úgy érzi, hogy ez az út körülbelül de én már legalább 100 grammon átmentem életemben és nem egyszer volt az az utazás amit akartam, sokszor volt az utazás amire szükségem volt, vagyis ha képes voltam bent maradni és olyan emberek között lenni, akik nem vittek be valakit a kórházba és itt csak 50mg-os dózisokról beszélünk, ez a szar 100 mg-nál már 2ce-t tesz ki, csak akkor vagy KERTÉSZETI VÁLTOZATOS FRAKTÁLIS VAKSÁG HYSTERICAL LAUGHTER szoktuk használni, mint egy kombó mxe, hogy amikor ő lett furcsa egyébként ez nem egy hencegés ez egy igazi tényleges kérdés volt valaki szórakozott egy igazán jó idő bármelyik helyettesítő triptaminok volt néhány jó volt ott AMt kivéve az 5meo a barátom kiderült, hogy nagyon különböző dózisok én mentem elég volt a
 
Top