N-(2-fenil-propil)-piperidinon

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Olvastam a fentanil szintéziséről szóló bejegyzést, és reméltem, hogy valaki tud egy kis információt vagy útmutatót adni arról, hogyan lehet ezt az alfa-metil-fentanil prekurzort előállítani. Ez a vegyület jó jelöltnek tűnik otthoni használatra, mivel éppen elég erős ahhoz, hogy olcsó legyen, de elég tartós (állítólag hosszabb ideig tart, mint a rendszeres fentanil, nem találom, mennyivel), hogy praktikusabb legyen.

Tudom, hogy a fenil-2-bromopropánt allylbenzolból és brómsavból lehet előállítani, azt hiszem, de vannak más útvonalak is?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Mit jelent az, hogy "otthoni használatra"? Ez az anyag rendkívül erős, és buta hiba esetén halálhoz vezethet. A BB fórum csapata nem ajánlja az elkészítését vagy használatát biztonsági okokból.
 

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Igen, nagyon erős, de imo a megfelelő óvintézkedésekkel, mint például gázálarc, hosszú ruházat, hogy megakadályozza a bőrön keresztül történő felszívódást, a szintézis után és közben mindent letörölni, hogy minden maradékot eltávolítsunk, talán még egy kis naltrexon/naloxon is a biztonság kedvéért, az ember el tudja készíteni, imo nem sok probléma nélkül.

Ráadásul csak kis mennyiséget kell készítenie a szokás fenntartásához. Ha valaki már ott tart, hogy Fentet készít, akkor vagy szokása van, vagy hamarosan lesz.
 

findus78

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2023
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Biztos vagy ebben az információban az α-metil-fentanil hatásosságáról, láttam, mint 6 különböző forrás, mindegyikük különböző erősséget mond, 50x-től 200x, 100x, 7000x morfiumig, azt hiszem, az utolsó forrás biztosan összetévesztette ezt a 3-metil-F-vel. A Wikipédia azt mondja: az α-metil-fentanil a fentanilhoz hasonló hatású. A célpontjához való csökkent kötődési affinitása miatt súlyra számítva kevésbé hatásos.
 
Top