Magyarázatra van szüksége a vákuumadapterről a Fester Bookban

Remove

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Elkezdem tanulni, hogyan készítsünk metamfetamin olvasásával Secret Of Methamphetamine Manufacture 7 edition by uncle fester, én zavaros a 3. fejezetben előkészítése fenilaceton, a vákuum adapter, fester magyarázta, hogy egy vákuum adapter dugó pamut és 2 teáskanál drierite és dugó pamut újra, Ez egy drierit ágyat képez, ami megakadályozza, hogy a lombikba essen, és a vákuumcsőbe dugaszoló szalagot, mi a funkciója a vákuumcsőbe dugaszoló szalagnak, és el tudná küldeni a magyarázatot, hogyan kell a szalagot a vákuumcsőbe dugaszolni, adjon nekem egy képet, az jobb lenne, még kezdő vagyok...

Köszönöm a választ
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Hm, szerintem egy szárítócsőre gondol, ami vattával és szárítószerrel van filcelve, így nem nedvesség halmozódik fel, hanem száraz levegő.
UHBnZm90aw
YWqUD2FEnc

Hát, nem ismerem a könyvet, de én így képzelem.
 

Remove

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
a szárítócső különbözik a vákuumadaptertől?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Számos olyan laboratóriumi eszközt, amely levegő csatlakozóval rendelkezik, vákuumadaptereknek neveznek.
Azt mondanám, hogy a vákuumadapter tág fogalom, a szárítócső mindenképpen egyfajta vákuumadapter, a beszívott levegő szárítására szolgál, a másik irányban egyáltalán nem használják. Aztán a pamut és a szárítószer használata, az pontosan egy szárítócsőre illik.
 
Top