Segítségre van szüksége bk-mdma savanyítás

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Az összefoglalót pontosan követtem. A bk MDMA az acidózisról. Néhány fotón a gen a fórumon az ő alapjuk van a tetején és én az alján, az én alapom nagyon világos. Savanyításkor a hcl és a bázis nem keveredik.
Impossible de prendre le pH de lors de l'ajout du HCL avant hCL ph 8
Prekurzor probléma? Vagy valami más? Köszönöm a segítséget
 

Attachments

  • 0LeGAxPCwm.jpeg
    0LeGAxPCwm.jpeg
    2.9 MB · Views: 36
  • XGZTKbfkPa.jpeg
    XGZTKbfkPa.jpeg
    4.1 MB · Views: 24
  • mEdHJ6fN5D.jpeg
    mEdHJ6fN5D.jpeg
    3.7 MB · Views: 27

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Helló, milyen problémája volt? Beszélhetsz velem privátban, megpróbálok segíteni, az én alapom alul van, mivel dcm-ben készült, de a tömeg későbbi extrakciói toluolnal történtek, így az oldószer a kivont termékkel a fenti rétegbe emelkedik. Ez az oka annak, hogy a szabad bázis először lent van, majd felfelé.
A hcl és a szabadbázis összekeveréséhez jól össze kell keverni a hcl-t és a szabadbázist mágneses keveréssel vagy bármilyen gondolkodással, de a szabadbázisnak teljes mozgásban kell lennie ahhoz, hogy jól összekeveredjen.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Ha csak a hcl-t adja a bázishoz, akkor nem keveredik, nem lesz keverhetetlen, állandó körkörös mozgásra van szükség, hogy a hcl összekeveredjen, és befolyásolja az összes szabad bázist, hogy a port képezze, ez néhány percet vesz igénybe, hogy a por elkezdjen megjelenni a baselibre, gondosan ellenőrizze, hogy ne csökkentse a ph-t 5-nél kevesebbre, a helyes ph a ph5.
 
Top